Walentynkowe etui dla niej i dla niego!

Jaki walentynkowy prezent wybrać dla bliskiej osoby? Może być to etui na telefon z którejś z naszych kolekcji. Praktyczny case będzie świetnym wyborem na dzień zakochanych. Jakie etui wybrać dla niej, a jakie dla niego? A może warto postawić na spersonalizowane etui z własną grafiką? Zapraszamy do przeczytania krótkiego zestawienia najciekawszych pokrowców, które będą odpowiednie na walentynkowy upominek.

Walentynkowa obudowa na telefon dla niej

Wybierając prezent dla kobiety, można zdecydować się na jedno z naszych pokrowców z kolekcji walentynkowej. Do wyboru jest kilka etui z kobiecymi wzorami w serduszka. Jeśli jednak prezent ma być bardziej uniwersalny, polecamy obudowy marmurkowe z kolekcji Insta Marble. To nasza najnowsza seria łącząca najmodniejsze desenie klasycznego marmuru z jego kolorowymi odmianami oraz delikatnymi, złotymi dodatkami. Niektóre kobiety są jednak zdania, że "mniej znaczy więcej" i preferują minimalistyczne wzory. Zachęcamy zatem do sprawdzenia zakładki z kolekcjami okazjonalnymi, gdzie znajduje się m.in. seria Minimal Case, która z pewnością zadowoli niejedną panią i to nie tylko w Walentynki!

Prezent walentynkowy dla chłopaka

A co z prezentem dla niego? Tu wybór jest niemniej szeroki. Można zdecydować się na któryś ze wzorów z naszej specjalnej kolekcji etui dla chłopaka - na przykład zdjęcie samolotu, płytki urządzenia elektronicznego czy kostek lodu. Innym pomysłem może być pokrowiec z serii Geometric Animals marki icon. To bardzo ciekawe, oryginalne i niecodzienne wzory ze zwierzętami, inspirowane minimalistycznym tatuażem. Warto również się zastanowić nad drewnianymi pokrowcami. Naturalne, egzotyczne drewno prezentuje się bardzo elegancko, a dodatkowe grawery również personalizują smartfon. To jeden z najlepszych wyborów na walentynkowy prezent dla niego - szczególnie, że case będzie służył na bardzo długi czas, chroniąc urządzenie przed uszkodzeniami i zabrudzeniem.

Zaprojektuj etui na walentynki dla bliskiej osoby!

Jaki będzie najbardziej dopasowany prezent, zarówno dla niej, jak i dla niego? Taki, który stworzymy samodzielnie! Etui z własnym wzorem jest również możliwe, a wszystko za sprawą aplikacji dostępnej na stronie naszego sklepu. Kreator etui pozwoli Ci stworzyć dowolny wzór na pokrowcu do wybranego wcześniej modelu urządzenia. Wystarczy dodać do aplikacji plik graficzny, który chcemy umieścić na obudowie i za pomocą dostępnych narzędzi dopasować go do wymiarów etui. W dosłownie kilka minut można stworzyć unikalny wzór, który będzie idealny na walentynkowy upominek dla niej i dla niego!

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.50 / 5.0 (17)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.