Walentynkowe etui na telefon!

Miłość powinno się okazywać każdego dnia, ale 14 lutego jest datą szczególną. Właśnie wtedy, ugodzeni strzałą Amora celebrują swoje niezwykłe uczucia względem drugiej osoby, a Walentynki są obchodzone niemal na całym świecie!

Walentynkowe prezenty

Dzień zakochanych to święto mające korzenie w starożytnym Rzymie, ale w naszym kraju spopularyzowało się pod koniec XX wieku. Walentynki były dniem wyznań miłosnych - listonosze mieli ciężkie torby od noszenia listów z intymnymi zwierzeniami, często pisanymi wierszem. Dziś wciąż popularne są kartki pocztowe, ale zakochani jednak starają się spędzać ten dzień razem - przy kolacji ze świecami, w domowym zaciszu czy na wspólnych wyjazdach. Dzień zakochanych to także czas, w którym obdarowujemy ukochaną osobę drobnym upominkiem. Wybór walentynkowego prezentu nie jest łatwy, choć ilość różnorakich gadżetów jest niemała. My stawiamy na praktyczne podarki, dlatego przedstawiamy naszą nową kolekcję pokrowców.

Walentynkowe etui na telefon

Walentynkowe etui na telefon to seria czterech niezwykłych futerałów, które zaprojektowane zostały z myślą o wszystkich zakochanych, ale także o prawdziwych przyjaciołach - przecież miłość i przyjaźń to bliźniacze uczucia, które się wzajemnie uzupełniają. Wybierz zatem case z napisem “I love You” lub osłonkę z różowymi serduszkami i podaruj bliskiej osobie, na której ci zależy. Nierozłącznym przyjaciółkom polecamy nasze podwójne etui z akwarelowymi połówkami serc, które symbolizują nieprzerwaną więź.

etui na walentynkietui na walentynkietui na walentynkietui na walentynki

Niezależnie od tego, które etui wybierzesz dla swojej ukochanej osoby, będzie ono fantastycznym prezentem. Pokrowce są dostępne w wersjach na różne modele smartfonów - każdy posiada specjalne wycięcia na komponenty oraz złącza wybranego telefonu. Obudowy na smartfon skutecznie chronią urządzenie przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi i oraz łagodzą skutki jego upadków. Trwałe i nieścieralne nadruki na długo będą stanowić piękną ozdobę smartfona. Prezentując case ukochanej osobie pokażesz, jak bardzo na niej ci zależy oraz zadbasz o bardzo dobre zabezpieczenie, a także nieszablonowy styl telefonu!

etui na walentynki

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.80 / 5.0 (26)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.