Walentynkowe propozycje

Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami. W tym szczególnym dniu pragniemy obdarować ukochaną osobę czymś wyjątkowym. Nie zawsze są to rzeczy materialne, często realizujemy kreatywne pomysły, których z pewnością nie można kupić. Jednak rzeczom materialnym można nadać osobisty charakter jak w przypadku kreatora etui, który jest jedną z naszych propozycji. 

Prezenty dla niej...

to często duży problem, jednak w naszym sklepie znajdziesz wiele ciekawych i romantycznych wzorów na etui dedykowanych na różne m0dele smartofnów. Aby ułatwić Wam ten wybór wybraliśmy kilka najciekawszych grafik, z których możecie wybrać swoją ulubioną. Oczywiście zachęcamy to przejrzenia całej kolekcji. Jednak jeśli pragniecie, aby prezent miał bardziej osobisty charakter zapraszamy do skorzystania z naszego kreatora etui. Możecie wybrać własne zdjęcie i dopasować je do obudowy. Dzięki temu Wasz telefon może wzbogacić się o piękne chwile uchwycone na zdjęciu. Taki prezent z pewnością spodoba się drugiej osobie.

 

 

 

Prezenty dla niego...

Jeśli zastanawiasz się nad prezentem walentynkowym dla Niego, mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji. Poza rewelacyjnymi etui możesz sprawdzić ofertę akcesoriów do telefonów. Znajdziesz w niej między innymi bezprzewodowe słuchawki, uchwyty samochodowe oraz futerały na ramię. Taki prezent z pewnością ucieszy każdego, dlatego nie zastanawiaj się dłużej i przejrzyj naszą ofertę.  

 

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.60 / 5.0 (12)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.