Wielkanocna kolekcja wzorów na etui do telefonu

Do Świąt Wielkiej Nocy pozostało już zaledwie dwa tygodnie. Mamy nadzieję, że do tego czasu zima (a co za tym idzie paskudna pogoda) odpuści i pozwoli wiośnie na dobre zagościć w naszym klimacie:) 
W naszym sklepie już panuje iście wiosenna atmosfera, a to za sprawą nowej kolekcji wzorów na etui do telefonu! Świąteczne, wielkanocne nadruki na pokrowcach do smartfonów prezentują się niebanalnie i z pewnością poprawią humor nowemu właścicielowi;) 10 nowych wzorów pozwoliło nam na odświeżenie naszej kolekcji. I tak, znajdziecie w niej etui z uroczymi królikami, kurczakami czy pisankami. Zależało nam na tym, aby grafiki i zdjęcia nie były infantylne i wpisywały się nie tylko w świąteczny klimat, ale także w wiosenną aurę. 
Jeśli zatem szukacie ciekawego, oryginalnego prezentu na Wielkanoc dla bliskiej osoby, to koniecznie zapoznajcie się z poniższymi wzorami. Etui dostępne są dla 50 najpopularniejszych modeli telefonów, jeśli jednak nie znajdziecie na liście swojego telefonu, to napiszcie do nas maila, a zobaczymy co da się zrobić:) 
Wszystkie wzory znajdzie w linku poniżej:
Etui na Wielkanoc 

wielkanocne wzory na etui

etui na prezent

 

wielkanoc 2016

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.10 / 5.0 (25)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.