CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Wielkanocne etui na telefon

Wielkanoc to przede wszystkim najstarsze i najważniejsze święto chrześcijańskie. Uroczystości obchodów wielkanocnych są bogate w tradycje, ale także w różnego rodzaju zabawy, szczególnie dla najmłodszych.

Wielkanoc, etui na telefon, wielkanocny królik

Wielkanocne zabawy

Oprócz śmigusa-dyngusa, popularną zabawą wielkanocną jest “Egg hunt”. Ten zwyczaj przywędrował do nas z Anglii i polega na szukaniu pisanek ukrytych w domu czy ogrodzie. Czasem kraszanki zastępowane są drobnymi upominkami. Co może stać się takim prezentem? Pluszowy króliczek, czekoladowy zajączek, słoiczek cukierków w kształcie jajek… Pomysłów jest naprawdę mnóstwo, a my mamy dodatkowo do zaproponowania etui z wielkanocnymi grafikami. :)

Wielkanocne etui na telefonWielkanocne case na telefonWielkanocna obudowa na telefonWielkanocny pokrowiec na telefonWielkanocny futerał na telefon

Etui z wielkanocną grafiką

W naszej kolekcji wielkanocnych etui jest aż 10 różnych wzorów, które pięknie wpisują się w świąteczny klimat. Wśród wszystkich grafik, znajdą się desenie zarówno dla najmłodszych uczestników zabawy, jak i dla nieco starszych. Silikonowe obudowy bardzo dobrze przylegają do telefonu i chronią go przed uszkodzeniami mechanicznymi, a trwałe nadruki dodatkowo dodają wspaniałego stylu. Zachęcamy do sprawdzenia całej wielkanocnej serii, a także innych futerałów okazjonalnych. :)
 

kolekcja wielkanocnych etui na telefon

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.40 / 5.0 (19)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.