Wiko Lenny 4 i Wiko Lenny 4 Plus - porównanie

Lenny 4 i Lenny 4 Plus to dwa budżetowe smartfony marki Wiko, które pojawiły się na rynku w trzecim kwartale 2017 roku. Telefony są podobne z wyglądu, ale także oferują podobne technologie. Który zatem wybrać? Sprawdziliśmy porównując obie wersje!

Różnice pomiędzy Wiko Lenny 4 i Wiko Lenny 4 Plus

porównanie telefonów Wiko Lenny 4 i Wiko Lenny 4 Plus

Okazuje się, że nie tylko wygląd urządzeń jest zbliżony, ale również ich specyfikacja techniczna. Są jednakże pewne różnice, które mogą wpłynąć na decyzję o zakupie któregoś z modeli.

• Lenny 4 ma wymiary 145,00 x 72,5 x 10,55 mm. i waży 170,2 g. Smartfon Lenny 4 Plus ma z kolei wymiary równe 156,00 x 79,00 x 9,35 mm., a jego waga wynosi 160 gramów.

• Mniejszy model ma na tylnej klapce specyficznie zarysowane paski antenowe, których nie ma wersja z Plusem.

• Aparat główny w Lenny 4 ma osobną lampę błyskową. W większej wersji smartfona, lampa oczko LED jest umieszczone w ramce obejmującej kamerkę.

• Ekran w podstawowym telefonie Wiko ma 5 cali (294 ppi). Lenny 4+ posiada wbudowany 5,5-calowy wyświetlacz (267 ppi).

• Przednie kamerki obu modeli są identyczne, jednakże w większym smartfonie znajdziemy na froncie dodatkową lampę błyskową.

To najważniejsze różnice pomiędzy Lenny 4, a Lenny 4+ - reszta parametrów jest już praktycznie identyczna dla obu wersji. Warto jednak pamiętać, że podstawowy wariant telefonu Wiko kosztuje około 350 złotych, a za model z Plusem trzeba zapłacić około 430 zł.

Szeroki wybór etui na modele Wiko

Choć telefony tylko nieznacznie się od siebie różnią, pokrowce ochronne nie będą pasować na oba warianty jednocześnie. W etuo to jednak nie problem, gdyż posiadamy w ofercie zarówno dopasowane etui na Wiko Lenny 4, jak i dedykowane obudowy na Wiko Lenny 4 Plus! To jednak nie jedyne akcesoria, jakie są do wyboru. Użytkownicy mogą u nas także zakupić szkła hartowane i folie poliwęglanowe na ekrany smartfonów, a także wiele innych, praktycznych akcesoriów GSM. Zachęcamy do sprawdzenia asortymentu i wyboru osłonek!

szeroki wybór etui na Wiko Lenny 4Szeroki wybór etui na Wiko Lenny 4 Plus

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.00 / 5.0 (21)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.