Wiosenne etui na telefon - kolekcja Spring Case!

Nadchodzi piękna pora roku, która sprawia, że cała natura budzi się do życia i powoli zapomina o zimowych chłodach. W naszym sklepie już czuć wiosenne klimaty, a to za sprawą nowej kolekcji etui Spring Case!

Etui na smartfon dla spragnionych wiosny

Wymieniając zimowe ciuchy na letnie nie zapomnij o nowym ubranku dla swojego smartfona. Kolekcja futerałów Spring Case będzie idealna do odświeżenia wyglądu telefonu. Z takim futerałem szybko zapomnisz o mroźnych zimowych dniach!

Wiosenne etui na telefon, kolekcja Wiosna, silikonowy case

Kolekcja 6 wzorów z wiosennymi motywami

Do wyboru jest aż 6 wiosennych wzorów etui, które łączą w sobie motywy kwiatów, marmuru oraz pastelowych deseni. Seria Spring Case spodoba się kobietom, a w szczególności tym, które lubią delikatne desenie, przełamane nutką wyrazistych kolorów. Zatem, nie czekaj na jaskółki, nie szukaj w kalendarzu daty z dniem wiosny - już teraz sprawdź wszystkie jare obudowy Spring Case ;)

wiosenny bumper na telefon, Spring Casewiosenny case na telefon, Spring Casewiosenne etui na telefon, Spring Casewiosenny pokrowiec na telefon, Spring Case

 

zobacz etui na telefon Spring Case

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.10 / 5.0 (6)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.