Wspieramy polskich artystów – Leśne historie etuo x Aleksandra Ćmachowska

Pokrowiec na telefon towarzyszy Ci każdego dnia, podobnie jak Twój ubiór. Zatem skoro w przypadku odzieży stawiasz na wysokiej jakości kreacje o niebanalnej estetyce, po co wybierać powtarzalne, tworzone na masową skalę etui? Jeżeli lubisz otaczać się przedmiotami „z duszą”, koniecznie zapoznaj się z naszą kolekcją etuo Leśne historie, którą stworzyliśmy wraz z artystką Aleksandrą Ćmachowską.

Etui Leśne historie – więcej niż ochrona telefonu

1. Wspieramy polskich artystów – Leśne historie etuo x Aleksandra Ćmachowska

Wyposażając swój smartfon w case ochronny z serii etuo Leśne historie x Aleksandra Ćmachowska, zyskujesz wysokiej jakości akcesorium, które stanowi skuteczne zabezpieczenie telefonu przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Ochronka uniemożliwia powstawanie nieestetycznych zarysowań, otarć oraz zabrudzeń na powierzchni Twojego smartfona. Częściowo amortyzuje uderzenia i usztywnia korpus telefonu, dzięki czemu istnieje niższe ryzyko uszkodzenia urządzenia na skutek upadku. Dzięki oryginalnemu etui możesz jednak także spersonalizować wygląd smartfona. Artystyczna grafika pozwoli Ci lepiej wyrazić swoją osobowość, zainteresowania i światopogląd. Dodatkowo zyskujesz przyjemną świadomość wspierania rodzimego artysty.

Niebanalne, artystyczne obudowy na telefon

2. Wspieramy polskich artystów – Leśne historie etuo x Aleksandra Ćmachowska

Nasza nowa kolekcja etui to kolejny krok w kierunku wypełniania asortymentu etuo.pl coraz bardziej wyjątkowymi akcesoriami GSM. Leśne historie etuo x Aleksandra Ćmachowska stanowi propozycję dla wszystkich estetów, miłośników sztuki oraz dzikiej przyrody. Urocze grafiki na obudowach przedstawiają roślinność, owady i zwierzęta. Kryje się za nimi jednak także coś więcej: filozofia slow life, życie bliżej natury i bycie eko. Stylowe akcesoria zawierają nadruki w postaci odręcznych szkiców z akwarelowymi elementami. Dodatkowe zdobienia złotem gwarantują doskonały efekt mieniącego się w świetle etui. Do wyboru pozostaje pięć wyjątkowych grafik: z żurawiem, żukiem, jeleniem, sową oraz ćmą. Możesz wybrać etui dla siebie lub sprawić nietuzinkowy prezent dla bliskiej Ci osoby, która posiada podobny do Ciebie gust estetyczny.

Kim jest Aleksandra Ćmachowska? Dowiedz się więcej o artystce

Współpraca etuo z ilustratorką Aleksandrą Ćmachowską to nie przypadek. Odpowiada nam nie tylko styl graficzny polskiej artystki, ale także wyznawana przez nią filozofia życiowa. Kobieta o wielu pasjach jest wieczną marzycielką, co doskonale widać w kreowanych przez nią dziełach. Promuje świadomość siebie, umiłowanie prostoty oraz delikatności, docenianie ulotności chwil i w konsekwencji tego bycie tu i teraz. Świadomość życia, miłość do naturalnego piękna i minimalizmu jest widoczna w grafikach na naszych etui. Z tego powodu kolekcja etuo Leśne historie z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy, podobnie jak Aleksandra Ćmachowska, poszukują w swoim codziennym życiu piękna i spokoju, lubią delektować się przebywaniem na łonie natury, podróżować i marzyć.

etuo Leśne historie na obudowach o różnych właściwościach

3. Wspieramy polskich artystów – Leśne historie etuo x Aleksandra Ćmachowska

Wyjątkowe printy etuo Leśne historie są dostępne na wielu obudowach. Dzięki temu niezależnie od indywidualnych preferencji, wykonywanej pracy i obranego stylu życia każdy znajdzie idealny dla siebie case na telefon. Każda ochronka jest zaprojektowana w wielu wariantach na najpopularniejsze modele telefonów. Ze względu na to idealnie pasuje do kształtu i wielkości smartfona, a dodatkowo zawiera odpowiednio rozmieszczone wycięcia na jego zewnętrzne komponenty. Jeżeli zależy Ci na etui o solidnej konstrukcji, wybierz case hybrydowy Glossy Hard Case, który posiada plastikowe, sztywne plecki i elastyczne ranty z utwardzanego silikonu. Atutem wszystkich etui z serii Glossy Case jest błyszcząca powłoka na ich pleckach, która dodaje grafikom dodatkowej głębi. Z kolei osobom poszukującym lżejszej, bardziej elastycznej ochronki na smartfon polecamy obudowę Soft Flex Design. To etui gumowe, który posiada przyjemny w dotyku materiał o nieprzezroczystej strukturze. Szczególnie efektownie prezentuje się matowa ochronka etuo FLEXmat Case, która w ciekawy sposób komponuje się ze zdobionymi złotem grafikami Leśnych historii.

etui na telefon sprawdź

Tomasz Kubicki
Tomasz Kubicki

Z wykształcenia – programista, z zamiłowania – tester sprzętu elektronicznego. Interesuje się urządzeniami mobilnymi i technologią GSM. Przez wiele lat dzielił się wiedzą i doświadczeniem na łamach topowych branżowych czasopism. Obecnie pełni rolę redaktora w etuo. Uwielbia komiksy, dobrą kawę i jazdę na rowerze.

Ocena: 4.60 / 5.0 (12)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.