Wybierz etui Royal Canin z rasą psa lub kota

Święta już za pasem, a to oznacza, że zostało coraz mniej czasu na skompletowanie wszystkich prezentów gwiazdkowych dla najbliższych. Nie zapominajmy o naszych czworonogach, które przecież też są częścią rodziny.

Święta ze zwierzętami

Zgodnie z ludowymi podaniami, w wigilię o północy zwierzęta mają przemówić ludzkim głosem. W staropolskiej tradycji, gospodarz domu po wieczerzy szedł do obory i dzielił się opłatkiem oraz ostatkami z wigilijnego stołu ze wszystkimi jej mieszkańcami. Jesteśmy przekonani, że każdy zwierzolub nie zapomina o swoich futrzastych przyjaciołach i również kultywuje ten zwyczaj, a wśród prezentów pod drzewkiem świątecznym nie zabraknie również upominku dla ukochanego zwierzaka.


Etui na telefon z rasą psa lub kota

Wspólnie z wiodącym producentem karm dla zwierząt domowych Royal Canin przygotowaliśmy specjalną promocję, która z pewnością zadowoli nie tylko czworonoga, ale i także samego opiekuna! Wybierając w sklepie produkty tej firmy, można zdobyć unikatowe etui na telefon z nadrukiem ulubionej rasy psa lub kota. Twój zwierzak otrzyma posiłek dostosowany do jego potrzeb, a smartfon będzie ozdobiony pokrowcem z jego podobizną. Aby skorzystać z promocji, wystarczy kupić karmę dla rasowych psów lub kotów, która oznaczona jest specjalną naklejką. W opakowaniu, oprócz dobrze zbilansowanej karmy dla Twojego zwierzaka, znajdziesz specjalny kod, który umożliwi Ci zamówienie jednego z 28 oryginalnych etui za darmo! Zrób prezent swojemu pupilowi, ale także i sobie. Futerały dostępne są na typowe modele smartfonów, więc zapewne znajdziesz swój model urządzenia. Case będzie też dobrym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, która również jest miłośnikiem zwierząt!

etui Royal Canin kotetui Royal Canin z kotemetui Royal Canin z psemetui Royal Canin z rasą psa

Odbierz pokrowiec na telefon od Royal Canin

O szczegółach akcji przeczytasz na stronie Royal Canin, gdzie znajduje się szczegółowy regulamin oraz lista produktów biorących udział w promocji. Kod z opakowania karmy dla rasowych zwierząt Royal Canin możesz wykorzystać do końca kwietnia 2017 roku, jednak nie czekaj do ostatniej chwili - Twój czworonogi przyjaciel zasługuje na dobry posiłek już teraz! ;) Poza tym, każde promocyjne opakowanie to kolejny unikalny kod, który umożliwi ponowne zamówienie obudowy z nadrukiem zupełnie za darmo. Sprawdź wszystkie dostępne wzory pokrowców i wybierz jeden dla siebie lub dla kogoś bliskiego. 

etui Royal Canin - zobacz

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.40 / 5.0 (24)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.