CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Xiaomi Mi 4c vs. Xiaomi Mi 4s - różnice

Choć Xiaomi Mi 4c oraz Mi 4s są zupełnie dwoma różnymi modelami telefonów, to można je łatwo pomylić ze sobą. Wszystko za sprawą bardzo podobnej nazwy, a przede wszystkim wyglądu. Jak je odróżnić, nie mając przed sobą specyfikacji technicznej?

Różnice między Xiaomi Mi 4c, a Xiaomi Mi 4s

Xiaomi Mi 4c - Xiaomi Mi 4s - różnice

Front obu smartfonów wygląda niemalże identycznie, dlatego chcąc znaleźć jakieś różnice w wyglądzie obu modeli, należy sprawdzić tylne panele.

  • 1. Patrząc na model Xiaomi Mi 4s można mieć wrażenie, że posiada on dodatkowe ramki, których nie ma w młodszym modelu 4c.
  • 2. Starszy model (Mi 4c) nie posiada wbudowanego czytnika linii papilarnych. Xiaomi Mi 4s ma ten czujnik umieszczony na środku klapki.
  • 3. Z Mi 4s zniknął również głośnik, który jest wkomponowany w dolną część tylnej obudowy modelu Mi 4c.
  • 4. Model Mi 4c jest delikatnie mniejszy i mierzy: 138,10 x 69,60 x 7,80 mm. Xiaomi MI 4s ma wymiary równe: 139,26 x 70,76 x 7,80 mm.
  • 5. Telefon z 2016 roku (Mi 4s) posiada fakturowaną klapkę tylną. Klapka modelu z roku 2015 (Mi 4c) jest gładka.

Dedykowane etui na telefon

Na naszym blogu znajdziesz również artykuł, jak sprawdzić model telefonu w inny sposób. Mam nadzieję, że dzięki temu zestawieniu kupisz właściwe akcesoria, które są idealnie dopasowane do danego modelu smartfona. W naszym sklepie znajdziesz m.in. dedykowane etui na Xioami Mi 4c oraz Xiaomi Mi 4s, a także folie i szkla hartowane! Zachęcamy do sprawdzenia oferty :)
 

kup etui do Xiaomi mi 4setui do Xiaomi mi 4s

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.10 / 5.0 (16)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.