Zalety futerałów na telefon do biegania

Bieganie, podobnie jak inne sporty, które można uprawiać na świeżym powietrzu, cieszy się ogromną popularnością. I nic w tym dziwnego - tego rodzaju gimnastyka pozwala nam zachować formę i jest stosunkowo łatwa do uprawiania.

Futerały na telefon do biegania

Istnieje wiele aplikacji na telefon, które pomagają mierzyć czas i pokonany dystans, co zdecydowanie motywuje do regularnych ćwiczeń. Z tego powodu, wiele osób chce mieć przy sobie telefon podczas treningu. Można wtedy nie tylko korzystać z programów dla biegaczy, ale również pozostać w kontakcie z bliskimi oraz słuchać muzyki, która relaksuje. Jednak aby smartfon był bezpieczny i wygodnie się z niego korzystało, potrzebny będzie odpowiedni futerał do biegania.

Sportowe nerki na telefon do biegania

Dlaczego warto kupić futerał sportowy na telefon?

Futerał do biegania to przede wszystkim bezpieczeństwo dla naszego telefonu. Jeśli trzymamy go podczas biegania w kieszeni, może przecież łatwo z niej wypaść. Futerał sportowy na telefon zapewni nam również wygodę. Raczej mało komfortowe jest trzymanie smartfona w ręce podczas treningu - znacznie lepszym rozwiązaniem jest zamocowanie go przy biodrze lub na ramieniu. Ponadto istnieją saszetki z okienkiem, dzięki którym można korzystać ze smartfona bez konieczności wyciągania go z pokrowca. Pomoże to w korzystaniu z aplikacji sportowych i kontrolowaniu swoich wyników. To z pewnością pomoże nam w osiąganiu coraz lepszych czasów. Poza tym, taki case jest też po prostu bardzo modnym, praktycznym i wygodnym gadżetem ;)

Sportowe futerały na telefon do biegania

Które futerały warto wybrać?

Do biegania szczególnie polecamy klasyczną saszetkę na telefon typu nerka. Jej wodoszczelność sprawi, że nie straszne nam będą nagłe zmiany pogody. Zaletą takiego pokrowca jest też jego pojemność - zmieścimy tam telefon, ale również klucze czy też mały portfel. Jeśli chcemy natomiast widzieć ekran telefonu podczas naszej aktywności, możemy wybrać sportową nerkę na telefon z okienkiem lub podobny futerał do biegania na ramię. Takie etui na ramię sprawi, że wystarczy raptem jeden ruch głową, by zobaczyć co się dzieje na ekranie smartfona. Oczywiście każdy taki pokrowiec na telefon do sportu jest dopasowany do formatów współczesnych telefonów, więc można dobrać jego większość do posiadanego urządzenia. Również sam pas na biodro jest rozciągliwy i regulowany, aby można dopasować go do biegacza.

W naszym sklepie dostępnych jest wiele typów sportowych futerałów do biegania w różnych kolorach i rozmiarach. Zachęcamy do sprawdzenia oferty i wyboru ulubionego pokrowca na telefon.

Futerały do biegania - sprawdź

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.60 / 5.0 (16)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.