Zaprojektuj czekoladowe etui na telefon

Dieta? Na pewno nie w dzień 12 kwietnia! Właśnie wtedy swoje święto ma czekolada! Gorzka, mleczna, z bakaliami czy nadziewana musem owocowym - nie da się odmówić, choćby najmniejszego kawałka!

Zaprojektuj czekoladowy case

W naszym sklepie nie brakuje wielbicieli czekolady, a co za tym idzie, nie brakuje pomysłów na czekoladowe etui do telefonów. Jednak jest tyle rodzajów kakaowych tabliczek, że ciężko byłoby nam wybrać konkretne wzory. Dlatego zachęcamy czekoladowych miłośników do zaprojektowania swojego wymarzonego pokrowca na smartfon!

czekoladowe etui, case, pokrowiec, futerał, bumper, obudowa, ze wzorem

Zainspiruj się czekoladą

Zainspiruj się słodkościami i skorzystaj z naszego kreatora etui. Niewiele potrzeba by stworzyć niepowtarzalny wzór na pokrowcu do swojego smartfona - wystarczy chwila wolnego czasu, szczypta wyobraźni i dobrej jakości grafika, która ma znaleźć się na obudowie. Projektowanie nadruku to już sama przyjemność - w kreatorze są pomocne narzędzia, które pozwolą dopasować zdjęcie do wzoru wybranego futerału. W aplikacji znajdziesz także kolorowe czcionki, z których można utworzyć dodatkowy, słodki napis. Tak naprawdę, wszystko zależy od Twojej fantazji! :)

Zaskocz znajomych i zaprojektuj własne etui na telefon z czekoladowym wzorem! Nie masz pomysłu? Zobacz nasze filmiki z cyklu DIY i zainspiruj się - na pewno stworzysz piękny projekt "do schrupania"! :)

zaprojektuj etui na telefon

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.10 / 5.0 (14)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.