Zaprojektuj etui z własnym nadrukiem!

Etui z nadrukiem pięknie prezentuje się na smartfonie i nadaje mu wyjątkowego stylu. Dzięki pleckom z grafikami możemy pokazać wszystkim dookoła, co nas interesuje. To świetna alternatywa dla bezbarwnych i jednokolorowych futerałów, a w dodatku telefon codziennie może wyglądać inaczej. Właśnie dlatego w naszym sklepie dostępnych jest aż kilkaset wzorów. ;)

Zaprojektuj własny case!

Czasami chcemy bardziej spersonalizowanego produktu, który byłby jedyny w swoim rodzaju. Nie trzeba biegać po sklepach lub przekopywać się przez setki stron internetowych, by znaleźć wyjątkowy gadżet. Polecamy nasz specjalnie przygotowany kreator etui! Dzięki niemu każdy może zaprojektować case z własnym nadrukiem! Pamiątkowe zdjęcie z wakacji, fotka swojego ukochanego zwierzaka, motywujący napis, śmieszny obrazek znaleziony w sieci, kolaż z kilku różnych grafik - wszystko to i wiele więcej możesz umieścić na bumperze! Jedyne ograniczenie to wyobraźnia, a ta ponoć nie ma żadnych ram. :)


Czy tworzenie własnego nadruku na etui jest trudne?

Nasz kreator jest bardzo przyjazny użytkownikom. Nie wymaga specjalistycznych umiejętności, a jego obsługa jest intuicyjna. Programu również nie trzeba pobierać na dysk - jest to aplikacja online. Wystarczy wybrać model smartfona, na który chce się zaprojektować etui, dodać do kreatora dowolne zdjęcie o wymiarach nie mniejszych niż 640 x 480 pikseli, a następnie ułożyć je w dowolny sposób na wzorze pokrowca. Proste, prawda? :) Dokładną instrukcję obsługi kreatora znajdziesz na naszym blogu. Zachęcamy również do obejrzenia filmiku, na którym krok po kroku prezentujemy jak stworzyć własny nadruk.

Jeśli marzysz o etui z niepowtarzalnym wzorem, zaprojektuj je!


*Przykładowe zdjęcie i okładka pochodzą z pixabay.com

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Wybierz jedną z powyższych ocen.