CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui z własnym zdjęciem sylwestrowym!

Planujesz świetną zabawę sylwestrową? Nie zapomnij uwiecznić jej na fotografiach, aby najlepsza impreza w mieście nie pozostała wyłącznie w sferze wspomnień. Nie chowaj fotek w pamięci aparatu lub urządzenia mobilnego - zamów etui na telefon z własnym zdjęciem!

Jak sprawić sobie własny case na telefon

Niezależnie od tego, gdzie spędzisz Sylwestra i jak wejdziesz w Nowy Rok - wierzymy, że zabawa będzie przednia. Pamiętaj, że możesz przeżywać ten wieczór częściej - uwiecznianie wydarzeń na fotografiach pozwoli Ci wrócić do pewnych zdarzeń zawsze wtedy, gdy spojrzysz na kadr. Dodatkowo projektując etui z własnym zdjęciem sylwestrowym, z pewnością nigdy nie zapomnisz wspaniale przeżytych chwil ze znajomymi czy rodziną! Uwiecznij więc najlepsze momenty noworocznej zabawy i zaprojektuj case z własnym nadrukiem.

Na naszej stronie etuo.pl można znaleźć prosty w obsłudze kreator, dzięki któremu stworzenie etui z własnym zdjęciem na zamówienie to kwestia zaledwie kilku minut. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki, aby znaleźć swój model telefonu, a następnie użyć szeregu narzędzi oferowanych przez edytor wzoru. Poza typowymi przekształceniami (skalowaniem i obracaniem) można pracować na warstwach z kontrolą przezroczystości oraz dodać własny tekst wybierając kolorowe czcionki zainstalowane w aplikacji. Dzięki warstwowej strukturze wzoru, można w nim umieścić więcej niż jedno zdjęcie i zastosować przenikanie, co pozwala na osiągnięcie ciekawych efektów.

Jedyne czego potrzebujesz to chwila namysłu i bogata wyobraźnia! Samo narzędzie jest niezwykle intuicyjne i proste w obsłudze, a na naszym blogu znajdziesz przydatne porady oraz instrukcję obsługi programu. Gdy twój własny case na telefon będzie już odpowiednio spersonalizowany i gotowy, wystarczy go zamówić, wybrać sposób wysyłki i zrealizować płatność, a etui zostanie wykonane w naprawdę krótkim czasie!

Wybór odpowiednich zdjęć do etui z własnym nadrukiem

Aby twój własny case na telefon wyglądał stylowo i zaskakiwał wyglądem, powinieneś wybrać jak najlepsze zdjęcie z sylwestrowej domówki. Fotografia może przedstawiać ciebie i twoich przyjaciół lub najlepsze momenty imprezy. Zdjęcie powinno być możliwie jak największej rozdzielczości aby nadruk nie posiadał widocznych pojedynczych pikseli lub nie był rozmyty. Zdjęcia o niedużej rozdzielczości lub powiększone fragmenty większych fotografii wcale nie muszą być bezużyteczne, ponieważ świetnie nadadzą się do kolażu, jeśli zostaną odpowiednio pomniejszone z pomocą narzędzia skalowania. Uwolnij fantazję i odmień swój telefon nadając mu imprezowego stylu! Wejdź w Nowy Rok hucznie i uwiecznij niezapomnianą noc na dłużej!

Szukasz inspiracji lub porady dotyczącej projektowania nadruku? Sprawdź koniecznie nasze artykuły na blogu z instrukcją korzystania z kreatora oraz o tworzeniu etui z własnym nadrukiem. :)

 

*Zdjęcia Get Inspired i okładka pochodzą ze strony pixabay.com

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.00 / 5.0 (11)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.