Zaprojektuj halloweenowe etui na telefon!

Czy wiecie, że właściciele zamku, w którym mieszkał niegdyś słynny Hrabia Dracula, wpuszczą w Halloween dwie osoby, które samotnie będą mogły zwiedzić budowlę? To musi być przygoda życia! A co Ty planujesz robić w noc z 31 października na 1 listopada?

Case z halloweenową grafiką!

Geneza Halloween nie jest dokładnie znana, ale naukowcy mają teorię, że początkiem Halloween była rzymska uroczystość na cześć bóstwa plonów lub celtyckie Samhain (pożegnanie lata). Święto przywędrowało do naszego kraju w latach 90. ubiegłego wieku, choć do nie jest tak hucznie obchodzone jak w Ameryce, Kanadzie, Anglii czy Irlandii. Mimo wszystko wiele lokali urządza różnego rodzaju zabawy, na które przychodzi wiele uczestników.

Sporo osób, wybierając się na halloweenową imprezę, przygotowuje przebranie. To nieodłączny element zabawy! Każdy  najdrobniejszy dodatek do ubrania jest ważny, dlatego warto pamiętać również o telefonie! ;) Szkoda by tylko on nie pasował do całego zestawienia. Mamy na to radę - nasz kreator etui! W nim bardzo szybko zaprojektujesz case z własnym halloweenowym nadrukiem. Wystarczy wybrać model telefonu, a następnie dodać dowolne zdjęcie lub grafikę. Po ułożeniu jej na wzorze etui, wystarczy zamówić - gotowe! Szczegółowo opisany kreator pokrowców znajdziesz na naszym blogu. :)

Wybierz etui z naszej kolekcji!

Jeśli nie masz pomysłu na swój halloweenowy case, to możesz wybrać któryś z naszej oferty. Mamy mnóstwo gotowych wzorów nadruków na bumpery, a wśród nich także te pasujące do nadchodzącego święta duchów! Polecamy szczególne naszą graficzną kolekcję Fantastic Case - to w niej znajdziecie najwięcej ciekawych pomysłów na niecodzienne ubranko na smartfon. Również w serii Foto Case jest kilka ciekawych wzorów. Każda z grafik dostępna jest na różne modele urządzeń! Wkrótce pojawią się także pokrowce w specjalnej halloweenowej kolekcji! Na pewno zdążysz je zamówić jeszcze przed nocą upiorów! ;)


Etui wilkołak, frankenstein, elvis zombie oraz kruk na czaszce.


Etui piwne oko, szkielet ze słuchawkami, mumia oraz krwawa dziewczyna

Każdy z tych futerałów wykonany jest z elastycznego i trwałego materiału TPU, który chroni telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak zarysowanie czy otarcie. Nadruki są trwałe i odporne na ścieranie, a etui można myć pod wodą. Akcesoria mają specjalne wycięcia na komponenty telefonu i są idealnie dopasowane do konkretnych modeli urządzeń, dzięki czemu świetnie przylegają. Nie ma co się zastanawiać - odmień swój smartfon na Halloween już dziś! ;)

           

*przykładowe zdjęcia Get Inspired i okładka pochodzą z serwisu pixabay.com

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.90 / 5.0 (30)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.