Zaprojektuj muzyczne etui na telefon

Lubisz muzykę i towarzyszy ci ona na każdym kroku? W telefonie posiadasz dziesiątki gigabajtów zapełnionych ulubioną muzyką? Jeśli tak, to może zechcesz dopasować całe urządzenie do swoich zainteresowań?

Stwórz muzyczne etui na swój smartfon

Muzyczne etui na telefon to świetny pomysł na odświeżenie wyglądu smartfona i dopasowanie jego designu do swojego stylu. Można kupić case z gotowym wzorem nawiązującym do muzyki, ale jeszcze lepszą opcją będzie nasz kreator. Dzięki tej prostej aplikacji można samodzielnie zaprojektować etui z własnym, muzycznym nadrukiem!

Etui na telefon z klawiszami

Etui z własnym nadrukiem lub zdjęciem

Muzyka bywa pozytywną dawką inspiracji, dlatego otwórz umysł i uwolnij swoje pokłady twórczości, by na Twoim smartfonie znalazł się taki motyw o jakim marzysz. Dodaj do kreatora zdjęcie lub grafikę, którą chcesz umieścić na etui i ułóż według własnego uznania przy użyciu kilku narzędzi w aplikacji. Może być to fotografia z koncertu, obrazek z nutkami, motyw z gitarą, fotka ulubionego zespołu, muzyczne logo, czy na przykład cytat z tekstu piosenki, który cię motywuje. W kreatorze wykonasz nawet kolarz z kilku grafik, więc masz szerokie pole do działania, by Twój smartfon zyskał naprawdę unikatową ozdobę!

Etui na telefon z nutami i kasetą

Zainspiruj się muzyką i zaprojektuj etui z własnym nadrukiem. Wystarczy chwila wolnego czasu i pomysł, by stworzyć muzyczny projekt, który dla ciebie wydrukujemy na wybranej obudowie. Koniecznie zobacz nasz filmik instruktażowy, z któego dowiesz się, jak korzystać z kreatora i wypróbuj go :)

Zaprojektuj muzyczne etui na telefon

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.50 / 5.0 (19)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.