Zaprojektuj pirackie etui

W ostatnich latach tematyka piracka stała się bardzo modna. Wszystko za sprawą serii amerykańskich filmów przygodowych o Jacku Sparrowie, komicznym, ale odważnym morskim rozbójniku. Pirackie atrybuty, takie jak charakterystyczna bandera, papuga czy okręt na stałe zagościły we współczesnej popkulturze. Miłośników morskich opowieści pragniemy zainspirować do stworzenia własnego projektu pirackiego etui.

Etui na telefon z pirackim symbolem

etui na telefon ze statkiem, z czaszką i z papugą

Z piratami kojarzy się mnóstwo symboli. Jednym z nich jest gadająca papuga. Bardzo wątpliwe jest to czy piraci rzeczywiście traktowali papugi jak domowe zwierzątka, jak przedstawiane jest to w dzisiejszych filmach i książkach. Prawdopodobnie zabierali je na pokład tylko po to, żeby nimi handlować. Egzotyczne ptaki cieszyły się bowiem dużym zainteresowaniem wśród bogatych kupców. Niemniej jednak papuga stała się nieodłącznym symbolem pirata. Kolorowy ptak będzie pięknie prezentować się na obudowie smartfona, a jednocześnie sprawi, że urządzenie wpasuje się w piracki klimat ;).

 

Niemal wszystkim bardzo dobrze znana jest piracka bandera, czyli tradycyjny Jolly Roger. Motywami używanymi na flagach były zazwyczaj czaszki i elementy szkieletu. Jolly Roger stanowił ważną broń psychologiczną. Pirackie okręty pływały pod zwykłymi, narodowymi flagami aby osłabić czujność ofiary, a gdy były już wystarczająco blisko wznosiły piracką banderę. Piraci wykorzystywali element zaskoczenia, a przerażeni marynarze zazwyczaj oddawali rozbójnikom cały swój statek z załadunkiem. Dziś Jolly Roger jest bardzo popularny w kulturze masowej i symbolizuje już nie tylko groźbę, ale także dążenie do zwycięstwa. Motyw Jolly Rogera na pokrowcu smartfona nada urządzeniu modnego oraz klimatycznego wyglądu.

 

pirackie etui na telefon

Oczywiście najważniejszą wartością dla pirata był jego okręt. Zazwyczaj był zarówno narzędziem jak i łupem. W piractwie preferowano jednostki słabiej uzbrojone i mniejsze, ale za to zwrotniejsze i szybsze, dające duże możliwości manewru. Często barwiono żagle na czarno za pomocą smoły, aby jeszcze bardziej przestraszyć ofiary rabunku. Etui z pięknym okrętem na otwartym morzu to świetny sposób na odmianę wyglądu smartfona i idealny gadżet dla miłośnika przygód, podróży i morskich historii.

Prosty w obsłudze kreator etui

Wszystkim osobom, którym nasz pomysł stworzenia pirackiego etui przypadł do gustu polecamy prosty w obsłudze kreator etui. Do stworzenia projektu wystarczy dobrej jakości plik graficzny (obrazek, skan lub zdjęcie). Aplikacja daje duże możliwości, na przykład pozwala na dodawanie kolorowych napisów czy zmianę barwy tła. Zachęcamy do obejrzenia naszego filmiku instruktażowego, w którym dokładnie wyjaśniamy, jak korzystać z kreatora etui.

 

W kreatorze do wyboru są dwa rodzaje pokrowców - FLEXmat case, wykonane z elastycznego materiału TPU oraz FLEX book, posiadające formę wygodnej książeczki. Obudowy idealnie chronią urządzenia przed uszkodzeniami, są wytrzymałe i dopasowane do konkretnych modeli urządzeń. Posiadają wszystkie niezbędne wycięcia na komponenty telefonów, takie jak aparat, głośnik i wejścia audio. Futerały są matowe co sprawia, że na ich powierzchni nie widać tłustych odcisków palców i zabrudzeń. Nadruki są odporne na ścieranie i objęte naszą gwarancją.

 zaprojektuj etui

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.20 / 5.0 (27)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.