Zaprojektuj świąteczne etui na telefon

Święta to doskonała okazja do odświeżenia wyglądu smartfona i dopasowania jego designu do panującej atmosfery. Warto więc zaopatrzyć się w fajne etui na telefon z zimowym lub Bożonarodzeniowym motywem. Świąteczny case to także idealny pomysł na upominek dla bliskiej osoby. Można wybrać jeden z gotowych wzorów lub puścić wodze fantazji i stworzyć własny projekt unikatowego, świątecznego case’a.

Zaprojektuj etui na święta

świąteczne etui na telefon własny projekt

Projekt świątecznego etui na telefon stworzysz za pomocą naszej prostej w obsłudze aplikacji - kreatora etui. Do programu wystarczy wgrać dobrej jakości zdjęcie lub grafikę i ułożyć ją według własnego uznania przy użyciu narzędzi z programu. Plik graficzny może mieć format jpg, png lub tiff i powinien mieć minimalne wymiary 600 x 800 pikseli. Kreator etui przyjmuje pliki o wadze aż do 5 MB.

własny projekt etui

Aplikacja umożliwia dodawanie kolorowych napisów, można więc ozdobić projekt świątecznym hasłem, takim jak np. HO HO HO! czy Merry Christmas! Ponadto program pozwala na zmianę barwy tła. Do stworzenia projektu etui można wykorzystać własne zdjęcie np. z telefonu lub pobrać plik graficzny z jednego z banków zdjęć. Darmowe obrazy z najróżniejszymi motywami dostępne są na stronach:

• pixabay.com

• flickr.com

• freepik.com

etui z piernikami własny projekt

W serwisach tych nie brakuje świątecznych zdjęć i obrazków z zimowymi i Bożonarodzeniowymi motywami, takimi jak śnieg, choinka, renifer, bałwan czy Święty Mikołaj. Zaskocz znajomych unikatowym świątecznym case’em lub zrób bliskiej osobie spersonalizowany prezent!

zaprojektuj etui sprawdź

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.20 / 5.0 (10)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.