Zimowe rękawiczki do telefonów

Korzystanie ze smartfonów na dworze podczas zimy bywa uciążliwe. Zwykłe rękawiczki nie przewodzą dotyku, a bez nich dłonie szybko marzną. Mamy jednak rozwiązanie na takie problemy - specjalne rękawiczki przewodzące do ekranów dotykowych!

Przewodzące rękawiczki do ekranów dotykowych

Szeroki wybór rękawiczek do ekranów dotykowych

Rękawiczki dotykowe wyglądem nie różnią się od tych tradycyjnych. Dostępne są w różnych kolorach, a ich materiał jest równie ciepły i przyjemny w dotyku. Zatem, co wpływa na to, że możemy w nich obsługiwać ekrany dotykowe? Odpowiedź jest bardzo prosta - koniuszki palców rękawiczek zostały wykonane z dodatkowych nici przewodzących.

W naszym sklepie znajdziesz aż 3 kolekcje rękawiczek dotykowych do smartfonów. Seria Snow Wool to grube rękawiczki z pięknymi, zimowymi wzorkami. Modele Basic dostępne są w trzech modnych kolorach: szarym, różowym i niebieskim. Z kolei rękawiczki Premium w stonowanych odcieniach mają dodatkowo antypoślizgowe kropeczki na wewnętrznej stronie, dzięki czemu telefon nie będzie się wyślizgiwał z dłoni.

Dotykowe rękawiczki do telefonów i tabletów

Rękawiczki przewodzące to zimowy gadżet typu must have dla wszystkich posiadaczy smartfonów i tabletów. Sprawdź naszą ofertę i wybierz model, który będzie pasował do twojego stylu. Wszystkie te akcesoria znajdziesz w zakładce akcesoria GSM w cenie od 19,90 zł. :)

Rękawiczki do telefonów

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.60 / 5.0 (27)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.