Złap je wszystkie - pojemne power banki!

Jeśli chcesz złapać wszystkie pokemony, potrzebujesz dobrego przygotowania. Nie chodzi tu jedynie o kondycję, ale przede wszystkim o sprzęt. Pojemny power bank to podstawa, bez której wyprawa w poszukiwaniu stworków nie potrwa zbyt długo.

Pokemon Go bije wszelkie rekordy popularności i w tej chwili jest jedną z aplikacji, w której użytkownicy spędzają najwięcej czasu. Gra ma wiele zalet, a jedną z nich jest spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Czasami trzeba przejść wiele kilometrów, by wykonać zadanie lub znaleźć ciekawego pokemona. I z pewnością nie pomoże auto, gdyż aplikacja ma specjalny licznik prędkości, dzięki czemu nie da się oszukiwać. :)


Zdjęcie: pokemon.com

Jest jeden problem, który dotyka większość graczy - szybko rozładowująca się bateria. Aplikacja korzysta z wielu funkcji, które zużywają energię akumulatora. Nawet posiadanie elektrycznych stworzonek nie pomoże w tej kwestii, więc jeśli ktoś chce wybrać się na całodniową wyprawę w poszukiwaniu pokemonów, musi uzbroić się w power bank. Dzięki niemu, rozgrywka nie skończy się nagle z powodu pustej baterii.

W naszym sklepie znajdziecie bardzo pojemne banki energii, które szybko naładują akumulator w urządzeniach mobilnych. Szczególnie polecamy Power bank ST-PB181, który ma pojemność 17600mAh. Akcesorium utrzyma długotrwałą pracę telefonu czy tabletu, a wbudowana dioda będzie informowała o stanie naładowania urządzenia.

Równie dobrym produktem jest Power Bank Blue Star. W tej designerskiej obudowie mieści się akumulator o pojemności 12000mAh. Bank z energią jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.

Dla osób, które nie potrzebują tak dużego zapasu energii, polecamy Forever PB-011. Bank mierzący 115mm wysokości i 64mm szerokości ma pojemność 4000mAh, która zapewni niejedną rundkę po okolicy w poszukiwaniu kolorowych stworków.

Podobno w okolicy naszego sklepu grasuje sporo ciekawych Pokemonów! Dlatego zapraszamy na zakupy nie tylko online, ale równiez osobiście. :) W dodatku obok biura znajduje się Gym, który ponoć jest nie do podbicia! Kto wie, może komuś uda się stoczyć wspaniałą walkę i zdobyć ten prestiżowy punkt? ;)

Czekamy na Was i życzymy udanych łowów przepełnionych niesamowitymi emocjami!


Zdjęcie: pokemongo.com

 

*Okładka: pokemongo.com

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.20 / 5.0 (26)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.