CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zobacz nową kolekcję etui z tygrysem!

Tygrysy są największymi kotowatymi, jakie chodzą po naszej planecie. Dorosłe osobniki rasy syberyjskiej dorastają nawet do 3,5 metra i osiągają wagę ponad 300kg! Te piękne i majestatyczne stworzenia natchnęły nas do zaprojektowania nowej kolekcji etui, którą nazwaliśmy “Tiger”.

Zanim jednak opowiemy o nowych wzorach grafik, chcielibyśmy przedstawić Wam, kilka ciekawostek na temat tygrysów, ponieważ bardzo różnią się one od innych kotów - nawet tych dużych.

  1. Czy widząc zdjęcia tygrysa, patrzyliście na jego oczy? Czy zauważyliście, że źrenice tego kota są okrągłe? Wszystko dlatego, że tygrysy polują rano i wieczorem, w przeciwieństwie do naszych domowych pupili.
  2. Zapewne każdy kociarz uwielbia, gdy jego kot mruczy. Zdawałoby się, że również duże kotowate potrafią tak specyficznie “wibrować”. Nic z tych rzeczy - tygrysy nie mruczą. Zadowolenie, strach i inne stany, ukazują za pomocą mrużenia oczu lub postawami ciała.
  3. Wzór, jaki układa się z prążków na głowie tygrysa, przypomina chiński znak, który tłumaczy się jako “król”. To nasila szacunek, jakim darzą kota Azjaci.
  4. Na świecie żyje 6 odmian tygrysów. Niestety są one zagrożonym gatunkiem, gdyż łączna ilość tych stworzeń na wolności wynosi około 3200 osobników. Powstało również wiele ośrodków przyrodniczych, które starają się pomagać tygrysom, by ich populacja nie zmalała :)

Nasz zespół uwielbia zwierzęta, a tygrysy zauroczyły nas swoją okazałością. Najnowsza kolekcja etui Tiger z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom dużych kotów. Seria składa się z pięciu wzorów, na których jest wizerunek tygrysa. Grafiki dobieraliśmy tak, by ukazać nie tylko piękność, ale i drapieżność kotowatego. Każdy z bumperów będzie świetnie wyglądał na telefonie, nadając mu wyjątkowego i nieposkromionego stylu. Case z tygrysem to także dobry pomysł na prezent dla bliskiej osoby, szczególnie jeśli również uwielbia te stworzenia.

Każde etui wykonane jest z materiały TPU, który jest bardzo wytrzymały i elastyczny. To świetna ochrona telefonu przed zarysowaniami, otarciami czy zabrudzeniem. Futerał dobrze amortyzuje upadki smartfona. Każdy pokrowiec ma również specjalne wycięcia na komponenty telefonu, więc nie ma potrzeby ściągania osłonki przy chęci korzystania, np. z aparatu. Również nasze grafiki są trwałe i odporne na ścieranie, więc case z tygrysem na długo będzie wyglądał estetycznie :)


Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.10 / 5.0 (26)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.