Wygląda na to, że pamięć podręczna jest wyłączona w twojej przeglądarce.
By w pełni cieszyć się naszą stroną, upewnij się, że włączyłeś pamięć podręczną w swojej przeglądarce.

  Schowek ()

Zrób zdjęcie i wygraj 100 zł - zasady konkursu!

Uwielbiamy znajdować nasze etui na zdjęciach umieszczonych w Internecie przez naszych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że zamówienie dotarło i podoba się w pełni. Pięknych fotografii pojawia się bardzo dużo, więc postanowiliśmy zorganizować konkurs, w którym będziemy nagradzać autorów najbardziej ciekawych zdjęć!

Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy kupić nasze dowolne etui, a następnie zrobić z nim inspirujące zdjęcie i dodać na Facebooku lub Instagramie z hasztagiem #etuokonkurs. W każdy piątek będziemy wyłaniać autora najciekawszego zdjęcia i nagradzać go bonem na kolejne zakupy w etuo.pl. Konkurs startuje od 28.01.2017 r., ale na Wasze piękne zdjęcia czekamy już teraz! :) Szczegóły akcji wraz z pełnym regulaminem znajdziesz na naszej stronie - wystarczy kliknąć button zamieszczony pod artykułem.

konkurs etuo

Jeśli poszukujesz inspiracji, zapraszamy na nasze profile społecznościowe! Codziennie dodajemy kolejne zdjęcia z pokrowcami w modnej odsłonie, a także udostępniamy znalezione stylizacje różnych blogerów. Mamy nadzieję, że znajdziesz w nich natchnienie, które zmotywuje do wykonania własnej wspaniałej fotografii. Dołącz do nas na Facebooku i Instagramie :)

konkurs, etuoOcena: 4.60 / 5.0 (12)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.