CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

 

Prezentujemy unikalną kolekcję etui współtworzoną z artystką Kamilą Lenarcik ♥ Kolekcja Kolaże to pięć inspirujących wzorów zaprojektowanych w technice cyfrowego kolażu. Ilustratorka jest mistrzynią w swoim fachu - każda z jej prac zawiera w sobie historię celebrującą więź kobiecości z naturą. Oba te pierwiastki łączy inspirując się surrealizmem połączonym z prostotą formy. Grafiki są delikatne i zwiewne, z wyjątkowym, kosmicznym tłem w odcieniach pastelowych. Wzory takie jak "Tajemicza baletnica", "Romantyczna pełnia księżyca" czy "Kwiatowe zamyślenie" już teraz mogą zagościć na Twoim etui!

WYCIĘCIA NA KOMPONENTY
Pokrowiec stanowi dodatkową warstwę amortyzującą upadki i uderzenia

IDEALNIE DOPASOWANE
Zmniejsza ryzyko uszkodzenia delikatnych komponentów wewnątrz telefonu

5 WYJĄTKOWYCH GRAFIK
Wyjątkowa autorska kolekcja wzorów zaprojektowana przez Kamilę Lenarcik

 

Ilustratorka tworząca autorskie grafiki w technice cyfrowego kolażu. Każda z jej prac zawiera w sobie historię celebrującą więź kobiecości z naturą. Oba te pierwiastki łączy inspirując się surrealizmem połączonym z prostotą formy. Jeśli chcecie dodać kobiecej magii również swoim wnętrzom - jej plakaty znajdziecie na Pakamerze.

 

 

Etui z kolekcji Kolaże możecie kupić zarówno na naszych elastycznych pokrowcach z przezroczystą ramką, jak i na obudowach premium z serii Glossy, czy na książkowych futerałach Wallet Book. Szeroki wybór kolorystyczny zarówno samych grafik, jak i reszty pokrowców na smartfony i tablety pozwoli Ci wybrać idealny dla siebie case. W kolekcji znajdziecie 5 nieszablonowych grafik.