Etui na telefon Alcatel 1B (2020)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Szeroki wybór etui na Alcatel 1B (2020)

Nawet w przypadku budżetowych smartfonów warto stosować case ochronny na obudowę. Dzięki temu znacznie wydłużymy bezawaryjny czas użytkowania telefonu. Solidna obudowa zabezpieczy powierzchnię urządzenia przed zarysowaniami. Może również amortyzować ewentualne uderzania, na przykład podczas upadku smartfona. Niektóre etui po części chronią także wyświetlacz urządzenia. Przykładem może być choćby futerał na telefon w formie książkowej. Zawiera on zamykaną na klips magnetyczny klapkę na ekran. Dobre rozwiązanie może stanowić także case pancerny. Jest on grubszy, cięższy i ma specjalne bumpery, które chronią ekran przed uderzeniem w trakcie upadku telefonu na płaską powierzchnię.

Jaki case do Alcatel 1B (2020) wybrać?

Aktualnie wybór etui na telefon jest naprawdę ogromny. Do naszych preferencji możemy dopasować choćby materiał, z którego jest wykonany pokrowiec. Większość właścicieli smartfonów stosuje etui silikonowe, ale coraz częściej wybierana ochronka to także ta skórzana lub drewniana. Obudowa drewniana może zawierać efektowny grawer, a futerał w formie książkowej posiada wygodną klapkę. Warto zadbać o to, by obudowa na telefon odpowiadała preferencjom estetycznym użytkownika. Z tego powodu w naszym sklepie można znaleźć nie tylko szeroki wachlarz etui na telefon o różnych wzorach i kolorach. Udostępniamy również zaawansowany kreator etui, w którym nasi klienci mają możliwość stworzyć swój spersonalizowany case na telefon.

Poznaj możliwości Alcatel 1B (2020)

Prosty w obsłudze, a zarazem wydajny Alcatel 1B (2020) stanowi doskonałe rozwiązanie dla tych użytkowników elektroniki, którzy poszukują smartfona w korzystnej cenie. Telefon posiada 5,5-calowy wyświetlacz, dlatego zajmuje mniej miejsca, na przykład w kieszeni. Pomimo niskiej wagi 168 g zawiera pojemną baterię 3000 mAh. Pamięć wewnętrzna smartfona wynosi 16 GB, a pamięć RAM 2 GB. Możemy także zastosować zewnętrzną kartę pamięci do 32 Mpx. Telefon pracuje w oparciu o nowy system operacyjny Android 10 Go. Jego tylny aparat fotograficzny posiada matrycę o wielkości 8 Mpx, a przedni aparat do selfie 5 Mpx.