CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Etui na telefon Alcatel 1S (2020)

Etui na model Alcatel 1S (2020)


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfony Alcatel 1S, Alcatel 1S (2021), Alcatel 1SE (2020), to zupełnie inne modele

Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Wybierz najlepsze etui na Alcatel 1S (2020)

Zakup etui na telefon świeżo po nabyciu smartfona Alcatel 1S (2020) pomoże uchronić urządzenie przed wieloma uszkodzeniami. Dodatkowa obudowa zabezpiecza powierzchnię telefonu między innymi przed zarysowaniami. Jednak równie ważna cecha, którą posiada pokrowiec, to amortyzowanie uderzeń podczas upadku smartfona. Ochronka jest w stanie zatem zapobiec mechanicznym uszkodzeniom wrażliwych podzespołów znajdujących się w telefonie. Ochronny case na smartfon wcale nie wiąże się z obniżeniem jego estetyki. W naszym sklepie oferujemy kilkanaście różnych rodzajów etui, które można dopasować do własnego gustu.

Futerał z klapką czy case pancerny – jakie etui do Alcatel 1S (2020)?

Dobór konkretnego etui do Alcatel 1S (2020) zależy przede wszystkim od sposobu, w jaki na co dzień obchodzimy się z tym urządzeniem elektronicznym. Najwyższy poziom ochrony gwarantuje solidna obudowa pancerna. Charakteryzuje się ona grubszą konstrukcją opartą na wytrzymałych materiałach. Dla osób chcących jednocześnie zabezpieczyć wyświetlacz telefonu dobre rozwiązanie może z kolei stanowić futerał w formie książkowej. Taki pokrowiec posiada dodatkową klapkę chroniącą ekran. Największą popularność zyskała jednak prosta, silikonowa ochronka na tył obudowy smartfona. Może wynikać to z tego, że występuje ona w jak największej liczbie wzorów. Warto jednak stosować do niej dodatkowo szkło ochronne na wyświetlacz telefonu.

Alcatel 1S (2020) – sprawdź specyfikację telefonu

Smartfon w przystępnej cenie Alcatel 1S stanowi tańszą alternatywę dla wielu flagowców, jednak mimo tego gwarantuje dostęp do najprzydatniejszych funkcji. Serce smartfona to MediaTek helio P22 wspierany przez 3 GB pamięci RAM. Pomimo atrakcyjnej ceny Alcatel 1S z 2020 roku posiada aż 3 obiektywy tylnego aparatu fotograficzne o matrycach 13, 5 i 2 Mpx, w tym makro i ultraszerokokątny. Na obudowie z tyłu telefonu umieszczono czytnik linii papilarnych. 6,22-calowy ekran wyświetla obraz w jakości HD+, dzięki czemu komfortowo można na nim oglądać filmy lub grać w gry. Duży atut to także pojemność baterii 4000 mAh zawartej w smartfonie.