CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Etui na telefon Apple iPad 10.2 (2019)

Etui na model Apple iPad 10.2 (2019)


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Tablety Apple iPad 10.2 (2020), Apple iPad 10.2 (2021), to zupełnie inne modele

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Apple iPad 10.2 2019 – szeroki wybór case i etui

Etui na tablet Apple iPad zapewni najlepszą ochronę sprzętu. Tablet często jest narażony na uszkodzenia mechaniczne, które mogą zdarzyć się codziennie - upadnięcie na ziemię, uderzenie o mebel. Pamiętajmy też, że tablety są narażone na porysowania czy zabrudzenia. Warto więc zadbać o jak najlepszą ochronę urządzenia. W sklepie internetowym etuo.pl znajdziesz etui ochronne, które zwiększą bezpieczeństwo sprzętu. Na wyróżnienie zasługują także obudowy pancerne. Są one zbudowane z wielu warstw, a do tego są dopasowane do tego modelu Apple iPad. Dzięki wzmocnieniu, nie musisz się martwić o codzienne użytkowanie sprzętu.

Zabezpiecz swój model Apple iPad 10.2 (2019)

W naszym sklepie etuo.pl znajdziesz też pokrowce z nadrukami. Możesz dostosować je do swojego nastroju i wyróżnić wśród innego sprzętu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Warto także zainteresować się i wybrać case silikonowy. Case został tak stworzony, aby jego montaż był prosty i zapewniał ochronę tabletu przed powszechnymi problemami - zabrudzeniami, zarysowaniami czy odciskami palców. Takie etui także możesz wybrać pod względem koloru. Wybierając etui, pokrowce czy case zapewniasz kompleksową ochronę urządzeniu. Produkty w etuo.pl wyróżnia najwyższa jakość wykonania i dostosowanie ich do konkretnych modeli. Do tego łatwy i szybki montaż.

Apple iPad 10.2 2019 – specyfikacja

Apple iPad 10.2 (2019) to najnowsze urządzenie giganta technologicznego. Stworzony bez kompromisów. Jego parametry mogą być porównywalne nawet z komputerami. Dodatkowo, Apple wyposażyło go w większy ekran Retina 10,2 cala, który całkowicie zwiększa komfort z działania na nim. Model ma też pełnowymiarową klawiaturę oraz Apple Pencil, który sprawia, że korzystanie z tego tabletu jest jeszcze wygodniejsze. iPad może być zarówno narzędziem do rozrywki, ale także do pracy. Jego rozmiar bez wątpienia ułatwi pracę mobilną - w kawiarniach czy jadąc w pociągu. Firma z Cupertino postawiła także na zdjęcia. Tablet ma aparat tylny 8 MP oraz aparat przedni z FaceTime HD. A po zrobieniu zdjęcia możemy od razu zacząć je obrabiać na urządzeniu. To sprawia, że iPad jest urządzeniem kompletnym.