CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Etui na telefon Apple iPad Mini (2019)

Etui na model Apple iPad Mini (2019)


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Tablety Apple iPad Mini (2021), Apple iPad Mini 4, to zupełnie inne modele

Brak wyników wyszukiwania

Apple iPad mini (2019) - szeroki wybór case i etui

Potrzebujesz etui na model Apple iPad mini (2019)? Na etuo.pl mamy bardzo szeroki wybór takich dodatków. Możesz zdecydować się na najpopularniejsze etui plastikowe, ale także na eleganckie futerały skórzane czy modne obudowy silikonowe. Są też praktyczne pokrowce z klapką. Wyjątkowo ciekawą propozycją będzie natomiast specjalnie wzmocniony pancerny case - idealny na przykład na dalsze podróże. Wszystkie oferowane przez nas dodatki są wykonane z materiałów o wysokiej jakości, ale są też starannie dopasowane do wymiarów tabletu i mają wycięcia na istotne komponenty modelu iPad mini.

Zabezpiecz swój model Apple iPad mini (2019)

Dlaczego warto zdecydować się na etui na model iPad mini? To dodatek i stylowy, i praktyczny. Można dzięki niemu dopasować urządzenie do swojego stylu czy też do charakteru swojej profesji, bo w końcu tablety często wykorzystywane są w celach zawodowych. Mamy więc obudowy, które spodobają się menedżerom, ale też takie, które spodobają się artystom, studentom czy uczniom. Jeśli chodzi o etui na tablet Apple, niezwykle ważne są jednak także względy praktyczne. Dodatek pozwoli ochronić wyświetlacz, gdy urządzenie nie jest używane. W wielu wypadkach pozwoli także postawić tablet na stole - a to pomoże w przedstawieniu prezentacji czy obejrzeniu filmu. Wreszcie, etui na tablet wzmacnia obudowę, chroniąc przed rysami czy brudem, ale też przed poważniejszymi uszkodzeniami.

Apple iPad mini (2019) - specyfikacja

Apple iPad mini (2019) to nieduży, choć bardzo wydajny i praktyczny tablet. Ma 7,9-calowy ekran o rozdzielczości 2048 na 1536 pikseli i procesor typu Apple A12 Bionic. Pamięć wewnętrzna, w zależności od wersji, wynosi od 64 GB do 256 GB. Tablet jest wyposażony w dwa aparaty fotograficzne - jeden ma matrycę o rozdzielczości 8 Mpix, drugi - 7 Mpix. Urządzenie jest smukłe i dosyć lekkie - waży zaledwie 300 gramów. Tablet ma czytnik linii papilarnych oraz złącze USB typu Lightning.