790 250 196 pon.-pt. 9:00 do 15:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Etui na tablet do Apple iPad Pro

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 

Apple iPad Pro to tablet, który zainteresuje wszystkich szukających produktu naprawdę dużego. Tablet charakteryzuje się bowiem niemalże 13 – calowym ekranem, przez co idealnie nadaje się dla wszystkich nie lubiących ograniczeń w kwestii obrazu. To produkt renomowanej i znanej na całym świecie firmy, która zachwyca jakością wykonania swoich produktów. Apple iPad Pro wyposażony został w 12,9-calowy ekran o rozdzielczości 2732x2048 pikseli i proporcjach 4:3. Dzięki temu umożliwia naprawdę komfortową pracę. Jednocześnie – mimo tak dużych rozmiarów – nie waży wiele, bo jedynie 712 gramów.
Niewątpliwym atutem modelu jest połączona z podstawką klawiatura, która czyni pracę na tablecie jeszcze bardziej wygodną.

Dedykowany rysik wyczuwający wiele stopni nacisku to kolejny plus tego doskonałej jakości tabletu. Tablet został wyposażony w stabilny i niezawodny system iOS, który sprawia, że praca przebiega płynnie i nie jest niespodziewanie przerywana. Apple iPad Pro to produkt przeznaczony zwłaszcza dla tych, którym zależy na komfortowej i niczym nie ograniczonej pracy. Wszystko dzięki dużej wielkości tabletu. Proponujemy doskonałej jakości etui do tabletu Apple iPad Pro. Zapewni ono skuteczną ochronę przed porysowaniami oraz innymi uszkodzeniami. Etui na tablet do Apple iPad Pro to idealna propozycja dla tych wszystkich, którzy chcą zapewnić skuteczną ochronę tabletu na wypadek upadku. Efektywna amortyzacja przed wstrząsami to bez wątpienia plus naszego produktu. Futerał na tablet do Apple iPad Pro leży na tablecie idealnie. Dzięki temu naprawdę doskonale ochrania delikatny i podatny na uszkodzenia wyświetlacz LCD. Kabura na tablet do Apple iPad Pro to rozmaite modele, które istotnie różnią się między sobą. Proponujemy etui wykonane z klasycznej eko skóry, która jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich zwolenników rozwiązań tradycyjnych i pasujących do każdej okazji. Cover na tablet do Apple iPad Pro to najróżniejsze kolory i wzory. Dzięki temu każdy posiadacz tego wysokiej jakości tabletu znajdzie etui idealnie dostosowane do jego gustu.

Top