Etui na telefon Apple iPhone 11 Pro Max

Etui na model Apple iPhone 11 Pro Max


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfony Apple iPhone 11, Apple iPhone 11 Pro, to zupełnie inne modele

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Apple iPhone 11 Pro Max - szeroki wybór case i etui

Szukasz akcesoriów na Apple iPhone 11 Pro Max? U nas znajdziesz etui na telefon w każdym stylu. Są popularne obudowy plastikowe, klasyczne pokrowce książkowe, czy hit ostatnich kilku sezonów - etui ze wzorami. Dzięki tak szerokiemu wyborowi dodatków, można bez problemu spersonalizować swojego smartfona. A ponieważ nasze obudowy można niezwykle łatwo zdjąć i założyć, niektórzy decydują się od razu na zakup kilku takich dodatków. Dzięki temu etui na telefon można dostosować do konkretnej okazji, jak i na przykład do swojej stylizacji.

Zabezpiecz swój model Apple iPhone 11 Pro Max

Każdy taki dodatek - czy to będzie skórzany pokrowiec, czy case silikonowy - to doskonały pomysł na zindywidualizowanie telefonu. Jednak etui mają też niewątpliwie walory praktyczne. Korzystanie z nich jest zwyczajnie wygodne, bo telefon jest wtedy lepiej sprofilowany i dobrze leży w dłoni. Szybciej go można także znaleźć w torbie czy też w plecaku. Przede wszystkim jednak każdy futerał wzmacnia obudowę smartfona. A w końcu często pojawiają się tam rysy, otarcia czy też zwykłe zabrudzenia. Usuwanie uszkodzeń nie jest proste, a czasem trzeba się przygotować na bardzo poważne koszty. Podobnie jest z ubezpieczeniami - te też do tanich nie należą. Lepiej więc zawczasu wybrać któreś etui - i mieć większy komfort psychiczny podczas korzystania z telefonu.

Apple iPhone 11 Pro Max - specyfikacja

Dla wielu miłośników nowych technologii iPhone to synonim nowoczesnego smartfona. Na pewno ich wszystkich zadowoli flagowy model Apple iPhone XI Pro Max. Wyróżnia się on nie tylko doskonałym designem i zaawansowanymi podzespołami, ale też nowoczesnymi aparatami fotograficznymi. Mają one na przykład specjalny tryb do robienia zdjęć w nocy. iPhone XI To też pierwszy model iPhone'a od wielu lat, który ma standardowy port USB, a nie stosowanie wcześniej złącze typu Lightning. Dzięki temu ładowanie smartfona będzie zdecydowanie prostsze. Flagowiec firmy Apple ma baterię o pojemności 3110 mAh, więc należy do najbardziej wytrzymałych modeli smartfonów tej marki. Jest też dostępny w kilku wersjach kolorystycznych.