Etui na telefon BQ Aquaris VS Plus

Etui na model BQ Aquaris VS Plus


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfon BQ Aquaris VS, to zupełnie inny model

Brak wyników wyszukiwania

BQ Aquaris VS Plus - szeroki wybór case i etui

BQ Aquaris VS Plus jest na tyle cennym i ciekawym smartfonem, że szkoda by było go uszkodzić. Aby tego uniknąć, warto od samego momentu zakupu zaopatrzyć się w odpowiednie etui na telefon. W sklepie etuo.pl dostępne są zarówno wygodne i oryginalne obudowy plastikowe i silikonowe, jak i na przykład etui z klapką, pokrowce silikonowe czy też obudowy z brokatem albo mocne bumpery pancerne. Jak widzisz, wybór etui w serwisie etuo.pl jest szeroki, więc bez problemu dobierzesz model zgody z Twoimi oczekiwaniami i stylem. Case z klapką może być na przykład monochromatyczny i elegancki albo raczej różnobarwny i rzucający się w oczy. Wybór ostateczny należy tylko do Ciebie i to do Twoich preferencji będzie dopasowany ostateczny wygląd telefonu.

Zabezpiecz swój model BQ Aquaris VS Plus

Każdy futerał to nie tylko estetyka i niebanalny efekt wizualny. Obudowa jest precyzyjnie dopasowana do konkretnego modelu BQ, więc wszystkie elementy będą się idealnie pokrywać, a nie zasłaniać. Z odpowiednim etui, smartfon będzie nie tylko chroniony przed zarysowaniami i mechanicznymi uszkodzeniami, ale też będzie wyglądał zdecydowanie bardziej stylowo. Silikonowe pokrowce osłonią telefon nie tylko przed bolesnymi skutkami upadku z większej wysokości, ale też pomogą ochronić matrycę przed kurzem i pyłem, a nawet wilgocią. Bumpery pancerne przydadzą się zwłaszcza osobom prowadzącym aktywny tryb życia, a obudowy z brokatem mogą być niebanalnym wykończeniem kobiecej stylizacji.

BQ Aquaris VS Plus - specyfikacja

Smartfon BQ Aquaris VS Plus to dzieło firmy hiszpańskiej, która z sukcesem podbija rynek europejski. Przekątna ekranu ma 5,5 cala, przedni aparat to 5 Mpx, a tylny 12 Mpx. Smartfon działa na systemie Android. Telefon posiada czytnik linii papilarnych, a jego generalny prosty design i relatywnie niska cena podobają się wielu użytkownikom. Ci ostatni cenią sobie także łatwą i intuicyjną obsługę, bardzo czuły na dotyk ekran i wygodnie zamontowany przycisk głośności. To wszystko sprawia, że ten model jest wygodny i bezproblemowy w użytkowaniu.