CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Etui na telefony Coolpad

Pokaż na stronie Zwiń

Zachodni rynek podbijany jest przez firmy Azjatyckie. W ostatnich latach wiele koncernów z dalekiego wschodu zaczyna stanowić poważną konkurencję dla firm europejskich. Kolejna firma, która próbuje swojego szczęścia w tej branży to chiński procent Coolpad. Marka działa pod tą nazwą od roku 2013 roku i od tamtego czasu zdołała osiągnąć siódme miejsce w rankingu największych światowych firm telekomunikacyjnych. 

Na terenie Europy Coolpad zadebiutował smartfonami Modena i Porto, które stworzone zostały z myślą o użytkownikach ceniących sobie ekonomiczne rozwiązania. Firma stanowi bardzo poważną konkurencję zarówno dla zachodnich, jak i azjatyckich producentów. Eleganckie telefony Coolpad różnią się od konkurentów wieloma rozwiązaniami, ale mają z nimi jedną wspólną cechę – również potrzebują dobrej ochrony i zabezpieczenia przed uszkodzeniami. Bumper na telefon to gwarancja, że urządzenie przez długi czas zachowa sprawność i doskonały wygląd. Elastyczna guma na telefon pozwala zabezpieczyć obudowę przed połamaniem, ale jej wystające ranty są także doskonała ochroną dla delikatnego wyświetlacza.

Etui na telefon to produkt, który posiada wiele zalet – osłania drogie urządzenie przed urazami, pozwala zachować perfekcyjny wygląd obudowy i umożliwia dopasowanie wyglądu smartfona do własnych potrzeb. W naszej ofercie znajduje się duży wybór wytrzymałych i eleganckich akcesoriów. Każdy futerał na telefon przygotowany został z myślą o konkretnym modelu, co zapewnia idealne dopasowanie do konkretnych kształtów i wymiarów. Każda kabura na telefon posiada idealnie wykonane wycięcia i otwory na przyciski oraz gniazda przyłączeniowe, dzięki czemu zabezpieczone telefony Coolpad zachowują pełną funkcjonalność.