Etui na telefon Google Pixel 5

Etui na model Google Pixel 5


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfon Google Pixel 5a 5G, to zupełnie inny model

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Jakie etui na Google Pixel 5?

Posiadaczom smartfona Google Pixel 5 możemy ogłosić dobrą nowinę. W naszym sklepie internetowym można zamówić różnorodne akcesoria ochronne, które pomogą zabezpieczyć telefon przed różnego rodzaju defektami, jak np. zarysowania, otarcia czy trwałe zabrudzenia. Dzięki temu urządzenie na długi czas pozostanie jak nowy i będzie mogło zachwycać swoim pięknym designem. W ofercie etuo znajdują się zarówno szkła i folie ochronne, jak i cała masa najróżniejszych pokrowców. Wśród case’ów znajdują się nie tylko silikonowe obudowy na Google Pixel 5, ale także wzmocnione aluminiową płytą bumpery czy futerały w kształcie książki, które chronią zarówno tył, jak i front smartfona.

Szeroki wybór pokrowców i case’ów na model Pixel 5 od Google

Uszkodzenia urządzeń mobilnych zdarzają się dość często, a ich naprawa niekiedy jest kosztowna i długotrwała. Lepiej zabezpieczyć smartfon, by szanse na jego zniszczenie były znacznie mniejsze. W tym wypadku najlepiej sprawdzają się pokrowce,a tych jest do wyboru ogromna ilość. W naszym sklepie etuo.pl jest cała masa różnych etui na urządzenia mobilne, w tym na model Pixel 5 marki Google. ale czy etui ma za zadanie tylko chronić telefon przed uszkodzeniem? Nie, oczywiście, że nie. To również nietuzinkowa ozdoba, która umożliwia zmianę oryginalnego designu na zupełnie nowy. Do wyboru są zarówno jednobarwne case’y, jak i kolorowe lub z ciekawymi nadrukami.

Google Pixel 5 - kilka słów o smartfonie

Pixel 5 to jeden z modeli smartfonów producenta Google. Sprzęt pojawił się na rynku w 2020 roku, ale jeszcze przed premierą zyskał całkiem spory rozgłos. Telefon posiada ekran OLED rozdzielczości 2340 x 1080 px oraz z dziurką na frontową kamerkę. Na pleckach urządzenia znajduje się wyspa z głównymi aparatami fotograficznymi, w tym z szerokokątnym oczkiem. Ponadto model marki Google został wyposażony w procesor Snapdragonem 765G oraz 8 GB pamięci RAM.