CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Etui na telefon Huawei MatePad Paper

Filtry Zwiń
Model urządzenia 1124
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Huawei MatePad Paper – wysokiej jakości etui ochronne

Jeżeli chcesz jak najdłużej cieszyć się nienagannym wyglądem i funkcjonowaniem Twojego Huawei MatePad Paper, zadbaj o wyposażenie go w dopasowany futerał ochronny. Dodatkowa obudowa może zabezpieczyć tablet przed wieloma potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Ponadto pomoże Ci także spersonalizować wygląd tabletu, nadając mu cechy odzwierciedlające Twoje indywidualne upodobania estetyczne. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór etui o zróżnicowanym wyglądzie i właściwościach. W przypadku tabletu polecamy Ci w szczególności pokrowiec w formie książkowej z klapką na zatrzask magnetyczny.

Wybierz futerał książkowy na Huawei MatePad Paper

Futerał książkowy na Huawei MatePad Paper to dwuwarstwowa ochronka na tablet. Pokrowiec składa się z elastycznego, silikonowego case’a, który przylega do właściwej obudowy tabletu, a także z materiałowej okładki otwierającej się w ten sam sposób co książka. Ponieważ okładka zawiera klapkę osłaniającą wyświetlacz, ekran Huawei MatePad Paper zyskuje jeszcze lepsze zabezpieczenie przed zarysowaniami i pęknięciami. Futerał wzmacnia konstrukcję tabletu i stanowi dla niego cenną warstwę amortyzującą upadki i uderzenia. Ze względu na zawartość wycięć i wypustek na elementy takie jak gniazdo ładowania czy tylny aparat fotograficzny nie musisz nigdy zdejmować etui, by móc korzystać ze wszystkich funkcji swojego tabletu.

Etui w formie książkowej na Huawei MatePad Paper – właściwości ochronne

Podstawowa funkcja ochronna etui na Huawei MatePad Paper to zabezpieczenie tabletu przed nieestetycznymi zarysowaniami i zabrudzeniami. Po zamknięciu klapki na klips magnetyczny tablet jest chroniony z każdej strony – także od frontu. Etui założone na właściwą obudowę wzmacnia i usztywnia konstrukcję tabletu, minimalizując ryzyko wygięcia jego korpusu na skutek nacisku. Dwuwarstwowa konstrukcja akcesorium pełni rolę amortyzatora w przypadku uderzeń oraz upadków tabletu. Dzięki delikatnie pogrubionym rantom nawet jeśli tablet upadnie na ekran przy otwartej klapce, istnieje niższe ryzyko stłuczenia jego wyświetlacza. Wynika to z faktu, że w przypadku upadku na płaską powierzchnię ekran tabletu nie będzie miał bezpośredniej styczności z podłożem.

Huawei MatePad Paper – dopasuj pokrowiec z nadrukiem

Ochronka na Twój Huawei MatePad Paper ma nie tylko właściwości ochronne. Może również pełnić rolę ozdoby dla tabletu. W tym celu wybierz pokrowiec na tablet o preferowanej przez siebie estetyce. Do wyboru masz zarówno jednokolorowe etui, jak i obudowy z różnorodnymi nadrukami. Bazują one na licznych, ciekawych motywach, na przykład roślinnych, zwierzęcych, uroczych, zabawnych czy abstrakcyjnych. Dopasuj ulubioną kolorystykę i wzór nawiązujący na przykład do Twoich zainteresowań, hobby czy wykonywanego zawodu. Nie możesz znaleźć idealnego nadruku w naszej ofercie? Sprawdź nasz kreator etui, który pozwala na bezpłatne stworzenie autorskiej grafiki na etui. Do kreatora możesz dodać nawet obrazki i zdjęcia z pamięci własnego urządzenia! W ten sposób możesz zaprojektować futerał książkowy na tablet, jakiego nie ma nikt inny na świecie.

Wybierz etui na prezent dla innego właściciela Huawei MatePad Paper

Robiąc zakupy na etuo.pl, możesz pomyśleć także o swoich bliskich. Być może znasz innego właściciela Huawei MatePad Paper lub tabletu o innym modelu i marce? Dla kogoś takiego możesz wybrać etui na prezent. To miły i praktyczny w zastosowaniu upominek, który na co dzień może przypominać o Tobie bliskiej osobie, między innymi Twojej mamie, koledze albo przyjacielowi. Etui na tablet możesz podarować nie tylko wielu różnym osobom, ale także na liczne okazje, na przykład na urodziny, święta czy też po prostu na wieść o zakupie tabletu. Wybierz akcesorium o wyglądzie dopasowanym do czyichś preferencji estetycznych – w ten sposób udowodnisz, jak wiele wiesz na czyjś temat!

Dane techniczne Huawei MatePad Paper

Huawei MatePad Paper to tablet z 10,3-calowym ekranem E Ink – idealnym do czytania książek oraz sporządzania notatek. Lekki i poręczny tablet prezentuje obraz w rozdzielczości 1872 x 1404 piksele. Dzięki wąskiemu obramowaniu wyświetlacz stanowi aż 86,3% całej powierzchni frontu urządzenia. Ekran możesz obsługiwać zarówno palcami, jak i dedykowanym rysikiem Huawei M-Pencil. Serce tabletu to procesor Kirin 820E wspomagany przez 4 GB pamięci RAM. Tablet dysponuje czytnikiem linii papilarnych, czterema mikrofonami dwoma głośnikami. Ze względu na wytrzymałą baterię tablet może pracować do 6 dni bez konieczności ładowania. Przydatną funkcję stanowi możliwość konwertowania na tablecie tekstu pisanego odręcznie na tekst elektroniczny.