Etui na tablet Huawei MatePad Pro 10.8

Etui na model Huawei MatePad Pro 10.8


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Tablety Huawei MatePad Pro 11, Huawei MatePad Pro 12.6, to zupełnie inne modele

Filtry Zwiń
Model urządzenia 1035
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Chron swój tablet Huawei MatePad Pro 10.8 dzięki sprawdzonemu etui

Tablety jeszcze bardziej niż smartfony wymagają zabezpieczenia w postaci etui. Są one bowiem cięższe i mają większe wyświetlacze. Jeśli takie urządzenie nam upadnie, może ulec poważnemu uszkodzeniu. Obudowa na tablet z klapką zapobiegnie stłuczeniu wyświetlacza. Co więcej, taki pokrowiec w znacznym stopniu amortyzuje także uderzenie, przez co istnieje mniejsze ryzyko uszkodzenia podzespołów znajdujących się we wnętrzu urządzenia. Dodatkowa zaleta, jaką charakteryzuje się futerał na tablet, to fakt, że może on pełnić rolę praktycznej podstawki. Ze stabilnym podparciem wygodniej ogląda się filmy na tablecie czy też prowadzi rozmowy wideo.

Jaki case do Huawei MatePad Pro 10.8?

Aby mieć pewność co do bezpieczeństwa Huawei MatePad Pro 10.8, koniecznie warto stosować etui w formie futerału książkowego, czyli z tak zwaną klapką. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo wyświetlaczowi. Należy również pamiętać, aby zamykać klapkę etui, gdy nie używamy tabletu. Warto wybrać futerał wysokiej jakości od sprawdzonego producenta. Dzięki temu pokrowiec posłuży nam jak najdłużej. Sięgając po etui z oferty naszego sklepu, zyskujesz bardzo duży wybór wzorów oraz kolorów etui. Możesz także skorzystać z naszego kreatora, w którym stworzysz swój autorski projekt obudowy. Każdy futerał posiada bezpieczne zapięcie na magnes oraz wycięcia na złącza i pozostałe komponenty.

Specyfikacja tabletu Huawei MatePad Pro 10.8

Tablet Huawei MatePad Pro 10.8 stanowi zaawansowane urządzenie służące codziennej rozrywce multimedialnej. 10,8-calowy wyświetlacz zajmuje aż 90% całkowitej powierzchni frontu tabletu, ponieważ maksymalnie ograniczono w nim ramki ekranowe. Wyświetlany obraz ma jakość 2K QHD, co odpowiada 2560x1600 pikseli. Dzięki oprogramowaniu Huawei Share tablet pozwala na szybkie i wygodne przesyłanie danych pomiędzy innymi urządzeniami tej samej marki. Oprócz tego do komunikacji możemy wykorzystywać także łączność Wi-Fi, Bluetooth oraz NFC. Do obsługi MatePad Pro dobrze sprawdza się dedykowany rysik Huawei MPencil o 4096 poziomach czułości. Co więcej, do tabletu można podłączyć także inteligentną klawiaturę magnetyczną.