CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Etui na tablet Huawei MatePad T8

Filtry Zwiń
Model urządzenia 1091
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Elegancka i wytrzymała obudowa do Huawei MatePad T8

Case ochronny na tablet pozwoli Ci na dłużej zachować oryginalny wygląd Huawei MatePad T8. Każdy pokrowiec jest dopasowywany do konkretnego modelu urządzenia, dlatego nie musisz obawiać się, że etui w jakikolwiek ograniczy komfortowe korzystanie z tabletu. Dedykowany rozmiar oraz kształt obudowy gwarantuje także jej wyższą skuteczność w ochronie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Do Twojego wyboru pozostaje elegancki futerał w formie książkowej z klapką na zatrzask magnetyczny. Możesz wykorzystać jeden z gotowych nadruków na etui lub stworzyć własny w udostępnionym przez nas kreatorze.

Zalety stosowania etui na tablet Huawei MatePad T8

Tablet z pewnością stanowi urządzenie, które powinno być zabezpieczone etui ochronnym. Wynika to z dużego wyświetlacza i lekkiej, delikatnej konstrukcji. W razie upadku tabletu dobrze, aby miał on dodatkową warstwę amortyzującą. Stosując dedykowane etui na tablet, możesz zabrać go ze sobą wszędzie – bez obawy o potencjalne zniszczenia. Futerał książkowy chroni zarówno obudowę tabletu, jak i jego wyświetlacz. Dzięki temu nawet po latach użytkowania urządzenie może zachować swoją pierwotną estetykę. Dodatkowe atuty, jakie posiada pokrowiec na tablet, to możliwość wykorzystywania go w formie praktycznej podkładki. Wówczas znacznie bardziej komfortowo można oglądać filmy, grać w gry czy surfować po sieci.

Specyfikacja techniczna Huawei MatePad T8

Lekki, wydajny i estetycznie zaprojektowany tablet Huawei MatePad T8 stanowi doskonałe urządzenie multimedialne dla całej rodziny. Posiada wąskoramkowy, ośmiocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli i waży zaledwie 310 g. Zarówno z przodu, jak i z tyłu obudowy tabletu umieszczono aparaty fotograficzne wyposażone w autofocus i funkcję nagrywania filmów. Tablet może łączyć się zarówno z siecią Wi-Fi, jak i Bluetooth. Posiada złącze słuchawkowe oraz czytnik kart pamięci Micro SD. Długi czas pracy zapewnia bateria o pojemności 5100 mAh. Tablet posiada dedykowany panel dla dzieci, w którym najmłodsi użytkownicy mogą korzystać z aparatu, multimediów, narzędzi do malowania i rejestracji dźwięków.