61 250 2430 pon.-pt. 7:00 do 15:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Etui na telefon HUAWEI P Smart Z

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 

Huawei P Smart Z - szeroki wybór case i etui

Zabezpiecz swój telefon Huawei P Smart Z przed skutkami przypadkowego upadku lub uderzenia, za pomocą wygodnego etui. Z pewnością znasz to uczucie, komórka wysuwająca się z kieszeni kurtki uderza o krawędź stołu lub krzesła, czy też ląduje na podłodze. Drobne z pozoru wypadki miewają konsekwencje w postaci odcięcia od świata, utraty dostępu do ważnych notatek czy numerów telefonów. Chodź naprawienie telefonu nie jest dziś żadnym problemem, liczy się czas, a i koszty naprawy zwykle nie są niskie, dlatego też warto oszczędzić sobie kłopotu poprzez niedrogi, elegancki i nowoczesny cover na smartfona.

Zabezpiecz swój model Huawei P Smart Z

Wybierz etui na telefon, które najlepiej oddaje twój charakter i pasuje do twojego stylu życia. Etuo.pl oferuje pokrowce ze wzorami, etui sylikonowe i obudowy plastikowe. Chropowata powierzchnia etui w przeciwieństwie do śliskiej powierzchni telefonu sprawia, że urządzenie dobrze leży w dłoni i nie wyślizguje się, nawet jeśli masz śliskie ręce. Pozwala pewnie trzymać telefon ręku i wygodnie się nim posługiwać. Etui silikonowe zostało stworzone właśnie po to, by chronić telefon przed uszkodzeniami jednocześnie nadając mu zindywidualizowany charakter. Smrtfon jest dziś jednym z najbardziej potrzebnych narzędzi pracy. Wielu ludzi nie wyobraża sobie dnia pracy bez telefonu, który zastępuje nie tylko zegarek i aparat telefoniczny, ale także kalendarz, notes, terminarz, kalkulator, a w wielu przypadkach także komputer. Utrata telefonu oznacza przerwę w pracy i brak kontaktu z osobami, które są dla nas ważne, czy to ze względu na życie osobiste, czy też zawodowe. Dlatego warto dbać o to, by telefon był maksymalnie zabezpieczony przed możliwymi skutkami upadku i uderzenia, a także przed przypadkowymi zarysowaniami.

Huawei P Smart Z - specyfikacja

Smartfon Huawei P Smart Z to telefon ze średniej półki cenowej o przekątnej 6,59 cala. Wyposażony jest w wytrzymałą baterię, a także w wysuwany obiektyw do selfie, co stanowi nowość wśród niedrogich telefonów.