CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Etui na telefon Huawei P40

Filtry Zwiń
Model urządzenia 1091
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Zabezpiecz powierzchnię swojego Huawei P40

Jeżeli zależy nam na jak najdłuższej żywotności oraz estetyce naszego smartfona, powinniśmy wyposażyć go w dodatkowy case do telefonu. Aktualnie oryginalna obudowa na telefon może nie wystarczyć, aby ochronić urządzenie w sytuacji nieszczęśliwego wypadku. Ekran smartfona może pęknąć na przykład na skutek upadku, podobnie jak wyszczerbić mogą się krawędzie obudowy. Z tego powodu większość użytkowników nowoczesnych smartfonów decyduje się na zakup etui na telefon. Dodatkowa obudowa na telefon chroni urządzenie, gwarantując nam jego identyczny wygląd jak w dniu zakupu. Decydując się na zakup etui na telefon, nie musimy obawiać się o estetykę naszego urządzenia. Wybieramy wśród wielu różnorodnych wzorów, mając także możliwość samodzielnego projektowania.

Jakie zalety ma case na Huawei P40?

Smartfon Huawei P40 ma duży wyświetlacz najwyższej klasy, który warto dodatkowo chronić. Ponadto telefon dysponuje zaokrąglonymi krawędziami obudowy, które są też dodatkowo narażone na ewentualne uszkodzenia. Wybierając wysokiej jakości case na telefon, możemy maksymalnie zminimalizować ryzyko uszkodzenia naszego smartfona. Największą pewność ochrony gwarantuje etui na telefon w formie futerału książkowego. Taka obudowa na telefon posiada klapkę chroniącą wyświetlacz. Nawet jeśli z czasem nasze etui na telefon ulegnie zużyciu, bezproblemowo wymienimy je na nowe. Smartfon pozostanie jednak w stanie nienaruszonym. Dzięki temu będziemy mogli na przykład odsprzedać telefon w korzystniejszej cenie, gdy zechcemy nabyć nowy.

Czym charakteryzuje się Huawei P40?

Huawei P40 to kolejny smartfon z linii P, który oferuje konkurencyjne możliwości fotograficzne. Tym razem zachwycić może posiadany przez niego obiektyw ultraszerokokątny o matrycy 40 Mpx, a także dziesięciokrotny, peryskopowy zooom optyczny. Do wykrywania głębi kadrów zastosowano obiektyw Time-of-flight. Nowoczesny design telefonu bazuje na jak największej powierzchni wyświetlacza AMOLED z estetycznie zagiętymi brzegami na wszystkich czterech krawędziach. Ekran posiada rozdzielczość Quad HD i pracuje w trybie HDR. Tylny panel obudowy zawiera wydzieloną, prostokątną wyspę z aż pięcioma obiektywami – każdy ma osobne zadanie. Smartfon wspiera również technologię 5G.