CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Etui na telefon Huawei P40 Pro

Etui na model Huawei P40 Pro


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfon Huawei P40 Pro Plus, to zupełnie inny model

Filtry Zwiń
Model urządzenia 1092
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Zapewnij dodatkową ochronę swojemu Huawei P40 Pro

Oryginalna obudowa na telefon Huawei P40 Pro, choć prezentuje się bardzo ładnie, może nie wystarczyć do właściwej ochrony smartfona. Nawet jeśli szczególnie dbamy o telefon i nie zdarza nam się go upuszczać, z czasem na powierzchni obudowy i ekranu mogą pojawić się drobne rysy. Wystarczy tylko kilka razy włożyć telefon do kieszeni razem z kluczami lub innym przedmiotem o ostrych krawędziach. Wyposażając telefon w pasujący case, zapobiegamy takim sytuacjom. Co więcej, etui na telefon może stanowić również dodatkową ozdobę. W naszym sklepie znajduje się szeroki wachlarz najmodniejszych wzorów etui na telefon. Udostępniamy również intuicyjny kreator, w którym można zaprojektować autorski case.

Dlaczego warto stosować case na Huawei P40 Pro?

Podstawowa zaleta stosowania etui na telefon to po prostu ochrona smartfona. Do naszej dyspozycji pozostaje kilka wariantów: case na tył obudowy, czyli tzw. silikonowe „plecki”, etui na telefon w formie futerału książkowego lub pancerna obudowa na telefon. Co ważne, chronimy powierzchnię oryginalnej obudowy na telefon, ale niekiedy także wyświetlacz. Nawet najprostszy case posiada nieco wystające brzegi, które w chwili upadku smartfona uniemożliwiają bezpośrednie uderzenie wyświetlacza o płaską powierzchnię. Całkowitą ochronę wyświetlacza osiągniemy, wybierając etui na telefon z klapką. Dodatkowa zaleta, jaką posiada case do telefonu, to również jego walory estetyczne. Setki ciekawych wzorów można dopasować do swojego gustu.

Charakterystyka smartfona Huawei P40 Pro

Telefon Huawei P40 w wersji Pro stanowi prawdziwą gratkę dla miłośników fotografii. Nad pięcioma obiektywami tylnego aparatu Huawei współpracował z renomowanym producentem komponentów fotograficznych Leica. Dzięki temu smartfon dysponuje najnowocześniejszymi technologiami fotograficznymi. Zdjęcia robione przez Huawei P40 Pro mają zachwycającą jakość, ale to nie jedyna zaleta tego modelu smartfona. Posiada on również bardzo wydajny układ obliczeniowy, bazujący na ośmiordzeniowym procesorze i układzie uczenia maszynowego. Wyświetlacz z matrycą AMOLED dysponuje odświeżaniem o częstotliwości 120 Hz. Posiada także zmaksymalizowaną powierzchnię, dzięki eliminacji ramek ekranu i jego zagiętym krawędziom.