Etui na telefon Huawei P40 Pro Plus

Etui na model Huawei P40 Pro Plus


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfon Huawei P40 Pro, to zupełnie inny model

Filtry Zwiń
Model urządzenia 1035
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Zadbaj o bezpieczeństwo Huawei P40 Pro Plus dzięki solidnemu etui

Szczególnie nabywając jeden z najwydajniejszych smartfonów na świecie powinniśmy zwrócić uwagę na to, by zadbać o jego bezpieczeństwo. Nigdy nie jesteśmy przecież w stanie przewidzieć nieszczęśliwego wypadku, w którym telefon upada na twardą powierzchnię i uszkodzeniu ulega jego obudowa, wyświetlacz lub, co gorsza, podzespoły. Jeśli jednak założymy na Huawei P40 Pro Plus case ochronny, obudowa w znacznym stopniu zamortyzuje uderzenie. Co więcej, futerał w formie książkowej może dodatkowo ochronić wyświetlacz przed stłuczeniem. Warto wybrać etui najwyższej jakości wykonane z wytrzymałych materiałów, które zabezpieczy smartfon w jak najwyższym stopniu.

Powody, dla których warto stosować case na telefon

Stosując case na Huawei P40 Pro Plus, dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo naszego smartfona. Możemy mieć pewność, że chroniona poprzez etui obudowa nie będzie się rysować, a ryzyko uszkodzenia wyświetlacza jest znacznie niższe. Na tym jednak nie koniec atutów, jakie posiada case na telefon. Ochronka może mieć także dodatkowe właściwości użytkowe. Przykładowo uniwersalny pokrowiec zawiera przegródki, w których możemy nosić kartę bankową czy dowód osobisty. Futerał z klapką warto z kolei wykorzystać jako można podpórkę do oglądania filmów na smartfonie. Nie zapominajmy także o tym, że case na telefon stanowi również formę ozdoby. Możemy wybrać gotowy wzór etui lub zaprojektować własny.

Poznaj możliwości oferowane przez Huawei P40 Pro Plus

Ważący zaledwie 226 g Huawei P40 Pro Plus stanowi najwydajniejszy ze wszystkich flagowców Huawei z serii P40. Smartfon występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym oraz białym. Posiada ekran OLED o przekątnej 6,58 cala, który wyświetla obraz w oszałamiającej rozdzielczości 2640 x 1200 pikseli i posiada odświeżanie na poziomie 90 Hz. Telefon jest wodo- i pyłoszczelny, co potwierdza zgodność z normą IP68. Zastosowany procesor Huawei Kirin 990 5G osiąga taktowanie do 2,86 GHz. Oprócz tego smartfon zawiera 8 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci wewnętrznej.