Etui na telefon Huawei Y5 II (pokrowiec, obudowa, case, futerał)

Brak wyników wyszukiwania

Huawei Y5 II to poprawiony model z pierwszej generacji serii Y. Następna dopasowany jest głównie do potrzeb mniej wymagających odbiorców i sprawdzi się z pewnością w codziennym użytkowaniu. Zastosowano tutaj 5-calowy ekran dotykowy, który pozwala podziwiać grafikę w standardzie HD (1280 x 720 pikseli). Za moc obliczeniową odpowiada czterordzeniowy procesor MediaTek MT6735 z zegarem taktowanym częstotliwością 1,3GHz oraz 1GB RAM. Nowy Huawei Y5 II stanowić będzie doskonałe wyposażenie osób, które potrzebują klasycznego smartfona do uniwersalnego użytku – dobrze zbalansowana specyfikacja pozwoliła stworzyć urządzenie posiadające wszelkie niezbędne funkcje i nie straszące wysoką ceną.

Posiadacz tego modeli będzie mógł wykonywać zdjęcia 8-megapikselowym aparatem głównym i robić selfie z pomocą 2-megapikselowej kamery przedniej. Do dyspozycji jest też modem LTE oraz moduły WiFi, Bluetooth i GPS. Zasilanie zagwarantuje bateria o pojemności 2.200 mAh.
Telefon nie musi być drogi, żeby cieszył – radość użytkowania zależy zwykle od sprawności i wyglądu nowego urządzenia. Aby zakupiony smartfon mógł służyć jak najdłużej trzeba zadbać o to, aby w codziennym użytkowaniu nic złego nie spotkało delikatnej obudowy ani ekranu dotykowego. Najprościej zrobić to poprzez zastosowanie ochronnego etui na telefon Huawei Y5 II – wytrzymały futerał zabezpieczy przed powstawaniem zarysowań i przecieraniem się lakieru. Dodatkowo każda obudowa na telefon chroni urządzenie w czasie upadku na twardą powierzchnię i zapewnia, że nawet poważne uderzenie nie zamieni funkcjonalnego sprzętu w kawałek nic nie wartego tworzywa. Case na telefon można zainstalować w kilka sekund i zapewnić sobie spokój – z taką ochroną przyszłość każdego smartfona rysuje się w świetlanych barwach.