Etui na czytnik Kindle 10

Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Kindle 10 - szeroki wybór case i etui

Dla moli e-książkowych Kindle 10 to nie lada gratka. Ten funkcjonalny i przystępny cenowo czytnik cieszy się dużą popularnością i opinią niezawodnego, trwałego i doskonale sprawującego się urządzenia. Jeśli też go masz, lub zamierzasz go kupić, koniecznie zadbaj o jego odpowiednia ochronę, która zapewni mu dobrze dobrany case z okładką lub pokrowiec pancerny. W sklepie internetowym etuo.pl znajdziesz bardzo duży wybór obudów na czytniki e-booków, pasujących zarówno do tych najpopularniejszych, jak i mniej znanych na rynku modeli. Dodatkowo masz możliwość stworzenia całkowicie unikatowego pokrowca dzięki narzędziu do projektowania udostępnionemu w naszym serwisie. Możesz umieścić na obudowie swoje zdjęcie, grafikę albo ulubiony cytat z powieści czy wiersza.

Zabezpiecz swój model Kindle 10

Obudowa na czytnik nie tylko ochroni go przed uszkodzeniami i zarysowaniami, ale też sprawi, że będzie dłużej działał bez zarzutu. Ochronne etui jest w stanie zapobiec bowiem nie tylko stłuczeniu ekranu i odłamywaniu się elementów obudowy, ale też dostawaniu się drobnych zanieczyszczeń do wewnątrz urządzenia. Niezależnie od tego, czy wybierzesz klasyczny pokrowiec z okładką, czy zdecydujesz się samodzielnie stworzyć etui z grafikami, z pewnością nie pożałujesz tego zakupu. Case jest przydatny nie tylko w codziennym użytkowaniu, ale też podczas podróży. Jest lekki, solidny i idealnie dopasowany do Twojego czytnika. W niektórych modelach znajdziesz dodatkową przestrzeń na przechowywanie notatek czy długopisów.

Kindle 10 - specyfikacja

Czytnik e-booków Kindle 10 dostępny jest w dwóch kolorach - czarnym i białym. Jego wymiary wynoszą 160 x 113 x 8,7mm, a więc jest cienki, co sprawia, że wygodnie leży w dłoni. Waży zaledwie 174 g, więc trzymanie go, nawet przez dłuższy czas, nie zmęczy mięśni, ale jeśli ktoś szuka jeszcze wygodniejszych sposobów na korzystanie z niego, może sięgnąć po pokrowiec z podkładka, umożliwiającą ustawienie urządzenia w wygodnej do czytania pozycji. 6-calowy ekran o rozdzielczości 167 dpi zapewnia odpowiednią wyrazistość czcionki i komfortowe warunki do lektury. Brak w nim przycisków fizycznych z wyjątkiem tego służącego włączaniu i wyłączaniu urządzenia.