61 250 2430 pon.-pt. 7:00 do 15:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Etui na tablet Lenovo Tab E10

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 

Lenovo Tab E10 – szeroki wybór case i etui

Etui na tablet powinno być bezpieczne, wygodne i estetyczne. Jego dobór powinien być podyktowany przede wszystkim naszymi indywidualnymi preferencjami. Możliwości wyboru wzoru etui na tablet są podobnie szerokie, jak w przypadku etui na smartfon. Zaleca się jednak konkretną formę futerału książkowego, która jest najbezpieczniejsza dla urządzenia. Taka obudowa na tablet posiada klapkę zabezpieczającą duży ekran urządzenia przed porysowaniem się lub stłuczeniem. Case należy dopasować do konkretnego modelu tabletu, tak by zgadzał się jego rozmiar oraz otwory na obiektyw aparatu lub przyciski funkcyjne. Do wyboru posiadamy zarówno zróżnicowane, gotowe wzory etui na tablet, jak i kreator etui, w którym możemy stworzyć nasze autorskie, niepowtarzalne motywy.

Zabezpiecz swój model Lenovo Tab E10

Tablet to urządzenie większe i cięższe od smartfona, dlatego jeszcze łatwiej może ulec uszkodzeniu na skutek upuszczenia lub uderzenia. Z tego powodu szczególnie warto zabezpieczyć je poprzez case. Uniemożliwi on porysowanie obudowy, a także w większości wypadków uchroni wyświetlacz przed uszkodzeniem. Obudowa na tablet to niezbędne akcesorium zwłaszcza, jeśli urządzenia elektronicznego mają używać dzieci. Dla naszych pociech możemy dobrać kolorową obudowę, na przykład z ulubionymi postaciami z bajek. Jeżeli będziemy wykorzystywać tablet do celów służbowych, w kreatorze etui możemy zaprojektować case z logo firmy. Taki gadżet będzie prezentować się wyjątkowo profesjonalnie, a dodatkowo może chronić nasze urządzenie.

Lenovo Tab E10 – specyfikacja modelu

Tablet Lenovo Tab E10 stanowi uniwersalne urządzenie multimedialne, z którego może korzystać cała rodzina. Ekran o jakości HD oraz dobrze rozmieszczone głośniki Dolby Atmos pozwalają na komfortowe oglądanie filmów i bajek, a także granie w gry. Tablet waży zaledwie 530 g, dlatego z powodzeniem zabierzemy go ze sobą w podróż, podczas której będzie umilać nam czas. Bateria o pojemności 4850 mAh pozwala na ponad 7 godzin odtwarzania multimediów lub przeglądania stron. Czytnik kart microSD umożliwia korzystanie z karty pamięci do 128 GB.