61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Etui na tablet Lenovo Tab E7

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 
   

Lenovo Tab E7 – szeroki wybór case i etui

Nowo zakupiony tablet Lenovo E7 cieszy swoim nieskazitelnym wyglądem i płynnym działaniem. Aby z czasem nie uległo to zmianie, warto zabezpieczyć urządzenie poprzez dopasowane etui na tablet. Oprócz ochrony taki case gwarantuje również dodatkowe walory estetyczne. Obudowa na tablet w formie książkowej posiada funkcjonalną klapkę, która zabezpiecza dodatkowo ekran urządzenia. To jednak nie jej jedyna zaleta. Jeżeli ustawimy case w odpowiedniej pozycji, może służyć także za podpórkę pod tablet, dzięki czemu jeszcze wygodniej można z niego korzystać. W naszej ofercie prezentujemy setki różnorodnych, modnych wzorów. Udostępniamy także zaawansowany kreator etui, który pozwala na stworzenie etui na tablet z autorskim wzorem.

Zabezpiecz swój model Lenovo Tab E7

Case zakupiony do tabletu gwarantuje ochronę urządzenia przed porysowaniem obudowy i ekranu, a także ewentualnymi stłuczeniami. Obudowa na tablet w formie książeczki posiada przyjemną w dotyku fakturę, jednak cechuje się sporą wytrzymałością. Każdy model uwzględnia odpowiednie wycięcia na złącza, obiektyw oraz przyciski funkcyjne danego tabletu. Warto dobrać case z odpowiadającym nam nadrukiem. Może on nawiązywać na przykład do naszego hobby lub reprezentować nasze poczucie estetyki. Ciekawe rozwiązanie stanowi również samodzielne zaprojektowanie etui na tablet, wykorzystując do tego własnoręcznie wykonane zdjęcie. Może ono przedstawiać na przykład bliską nam osobę lub ukochanego zwierzaka.

Lenovo Tab E7 – specyfikacja modelu

Z ekonomicznego tabletu Lenovo Tab E7 mogą korzystać wszyscy, także osoby starsze lub małe dzieci – urządzenie jest bowiem bardzo proste w obsłudze. Za jego pomocą można przykładowo wysyłać maile, prowadzić rozmowy video, oglądać filmy czy surfować po sieci. Korzystamy z 7-calowego ekranu, który prezentuje obraz w rozdzielczości 1024x600. Waga tabletu wynosi zaledwie 272 g, podobnie niewielkie są jego wymiary, dlatego komfortowo można korzystać z niego na przykład w podróży. Głośnik skierowany w stronę użytkownika generuje realistyczny, wyraźny dźwięk. Dzięki systemowi operacyjnemu Android Go aplikacje działają płynnie i zajmują mniej miejsca.Sprawdź etui na popularne modele