61 250 2430 pon.-pt. 7:00 do 15:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Etui na tablet Lenovo Tab E8

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 
   

Lenovo Tab E8 – szeroki wybór case i etui

Idealne etui na tablet powinno spełniać trzy podstawowe warunki: zapewniać bezpieczeństwo, ładnie się prezentować i być funkcjonalne. Z tego powodu warto wybrać case na tablet w formie książkowego futerału. Zyskujemy pełne zabezpieczenie urządzenia, ponieważ chroniona jest nie tylko powierzchnia obudowy, ale również wyświetlacz. Ponadto taka obudowa na tablet może pełnić również rolę podstawki, ustawiając Tab E8 w pozycji wygodnej do oglądania filmu, oglądania zdjęć czy rozmowy. Etui na tablet w naszej ofercie są dostępne w różnorodnych wzorach, z których każdy może wybrać coś dla siebie. Znajdziemy wśród nich gładkie, jednokolorowe motywy, ale także różne, barwne nadruki. Osoby niezdecydowane na konkretny wzór mogą skorzystać ze specjalnego kreatora etui na tablet, w którym stworzą własny projekt obudowy.

Zabezpiecz swój model Lenovo Tab E8

Nawet jeśli wyjątkowo dbamy o nasz tablet, nie jesteśmy w stanie zapobiec niektórym, nieszczęśliwym wypadkom. Dlatego znacznie lepiej wcześniej zabezpieczyć urządzenie, stosując wytrzymały case. Etui na tablet powinno prezentować się estetycznie i być przyjemne w dotyku, ale jednocześnie musi być wytrzymałe i dobrze amortyzować wstrząsy. Warto wybrać takie akcesorium, które składa się z dwóch części: silikonowego case’a, który dobrze przylega do tabletu, a także zewnętrznej, skórzanej obudowy. Jej faktura zapobiega wyślizgnięciu się tabletu z rąk.

Lenovo Tab E8 – specyfikacja modelu

Lekki i wydajny tablet Lenovo Tab E8 posiada atrakcyjny design i oferuje szereg przydatnych funkcji. Możemy wykorzystywać go zarówno do celów rozrywkowych, jak i komunikacji czy pracy. 8-calowy wyświetlacz gwarantuje obraz w jakości HD, a głośniki dostosowano do standardu Dolby Atmos. Z tyłu i z przodu urządzenia znajdują się kamerki, którymi można robić zdjęcia i nagrywać filmy. Jeżeli z tabletu będą korzystać dzieci, rodzice mogą ustawić w urządzeniu tryb kontroli rodzicielskiej. Każdy użytkownik może założyć sobie osobne konto, w którym dostosuje preferowaną tapetę, automatyczne logowanie na konta w mediach społecznościowych i wiele innych.