61 250 2430 pon.-pt. 7:00 do 15:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Etui na telefon Lenovo Tab M10 10.1

Etui na model Lenovo Tab M10 10.1


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Tablety Lenovo Tab M10 Plus 10.3, Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen) TB-X306X 10.1, to zupełnie inne modele

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 

Lenovo Tab M10 (10,1) – szeroki wybór case i etui

Wybierając taki tablet jak Lenovo Tab M10, koniecznie powinniśmy zabezpieczyć go wytrzymałym etui na tablet. Znacznie zminimalizujemy w ten sposób ryzyko uszkodzenia wysokiej jakości wyświetlacza lub porysowania obudowy. Najlepszą formę ochrony dla tabletu będzie stanowić case w formie futerału książkowego. Składa się on nie tylko z osłony na tył urządzenia, ale także klapki chroniącej wyświetlacz. Obudowa na tablet nie musi być nudnym akcesorium o standardowym wyglądzie. Udostępniamy setki wielokolorowych wzorów o różnej tematyce, zarówno dla starszych, jak i młodszych użytkowników. Ciekawą alternatywę stanowi także własnoręcznie zaprojektowany wzór etui na tablet, który możemy stworzyć w udostępnionym kreatorze. Wówczas istnieje możliwość wykorzystania do projektu własnych zdjęć, rysunków czy grafik. Taka obudowa na tablet jest wtedy w 100% niepowtarzalna!

Zabezpiecz swój model Lenovo Tab M10

Tablety są jeszcze bardziej narażone na uszkodzenia od smartfonów. Przyczynę stanowią ich większe rozmiary oraz wyższa waga. Podczas upadku urządzenia mogą one skutkować nie tylko rozbiciem ekranu, ale nawet spowodować wadliwe działanie tabletu. Wybierając wysokiej jakości etui na tablet, zmniejszamy ryzyko takich przykrych zdarzeń. Dobrze dobrana obudowa na tablet będzie amortyzować urządzenia, chroniąc jednocześnie powierzchnię wrażliwego wyświetlacza i pozostałych elementów. Kolejna zaleta, jaką posiada case na tablet, to możliwość stworzenia z niego podpórki pod urządzenie.

Lenovo Tab M10 – specyfikacja modelu

Rodzinny tablet Lenovo Tab M10 gwarantuje rozrywkę na wysokim poziomie, a także szeroką funkcjonalność. Najpierw wzrok przykuwa jego 10,1-calowy wyświetlacz IPS, który odtwarza obraz w jakości Full HD. Możemy zwrócić uwagę również na wąską ramkę ekranową, zapewniającą urządzeniu nowoczesny design. Tablet doskonale nadaje się do oglądania filmów, a także surfowaniu po sieci. Podczas seansów filmowych nie musimy korzystać ze słuchawek, ponieważ dwa głośniki Dolby Atmos generują dźwięk w preferowanej jakości. Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 450 pozwala na używanie bardziej wymagających aplikacji, a także na grę w wiele nowych gier z zaawansowaną grafiką.