Etui na telefon LG G8 ThinQ

Etui na model LG G8 ThinQ


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfony LG G8s ThinQ, LG G8x ThinQ, to zupełnie inne modele

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

LG G8 ThinQ - szeroki wybór case i etui

Etui na telefon to modny i praktyczny gadżet, bez którego nie obejdzie się właściciel smartfona. Futerał nie tylko pozwoli spersonalizować wygląd telefonu, ale przede wszystkim zapewni mu skuteczną ochronę przed zniszczeniami. Nasz sklep proponuje obudowy ochronne różnego typu – poszczególne modele różnią się nie tylko kolorystyką i stylem, ale także oferowaną funkcjonalnością. Silikonowe etui są lekkie, poręczne, idealnie dopasowują się do oryginalnej obudowy. Chronią przed porysowaniem, a w razie upadku są skutecznym amortyzatorem i zmniejszają ryzyko trwałego uszkodzenia sprzętu. Silikonowe etui są także wodoodporne i pyłoszczelne, łatwo utrzymać je w czystości i zachować ich świetny wygląd przez wiele miesięcy. Elegancki futerał, który jednocześnie będzie ochraniał obudowę? W tej kwestii najlepszym wyborem będą pokrowce typu book – osłaniając wyświetlacz, zabezpieczają go przed porysowaniami i pęknięciem, prezentują się bardzo stylowo i są dostępne w wielu kolorach, dzięki czemu każdy użytkownik LG ma możliwość wyboru pokrowca pasującego do jego preferencji. Inna propozycja sklepu eto.pl to case pancerny – wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów, jest wyjątkowo odporny na pękanie, porysowania, upadek z wysokości. Twój LG jest w nim w pełni bezpieczny – case pancerny to inwestycja, która zapewni Ci maksymalne poczucie komfortu.

Zabezpiecz swój model LG G8 ThinQ

Dlaczego warto wybierać obudowy ochronne? To przede wszystkim bezpieczeństwo dla Twojego smartfona. W zabezpieczającym futerale oryginalna obudowa telefonu nie ulegnie porysowaniu, pęknięciu czy zabrudzeniu. Jest także chroniona przed kontaktem z cieczami. Warto pamiętać, że dobrze dobrany case to także ochrona na wypadek upuszczenia smartfona. Zabezpieczony amortyzującym wstrząsy etui telefon upadając z wysokości ma większe szanse zachować dobry wygląd, a przede wszystkim swoją funkcjonalność. Case zmniejszy siłę uderzenia i zapobiegnie uszkodzeniu podzespołów telefonu. Twój LG to Twoja druga ręka? Zadbaj o jego bezpieczeństwo, wybierając dowolny model etui od etuo.pl.

LG G8 ThinQ - specyfikacja

LG G8 ThinQ to jeden z najnowocześniejszych smartfonów na rynku. Telefon wykorzystuje technologię sterowania gestami bezdotykowymi – wszystko za sprawą kamery podczerwonej. Kamera daje także niezwykłe możliwości jeśli chodzi o zdjęcia, telefon dorównuje aparatom cyfrowym z wysokiej półki. Robione nim fotografie wyróżniają się efektem bokeh – słynnym "rozmyciem tła". Inne nowości? LG G8 ThinQżeby odblokować pełne funkcje skanuje nie odcisk palca, ale naczynia krwionośne. To prawdziwa innowacja na rynku urządzeń mobilnych.