Etui na telefon LG K40

Etui na model LG K40


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfon LG K40S, to zupełnie inny model

Pokaż na stronie Zwiń

LG K40 - szeroki wybór case i etui

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest odpowiednia ochrona smartfona. To funkcjonalne i bardzo przydatne w codziennym życiu urządzenie jest przecież bardzo podatne na różnego rodzaju uszkodzenia, w tym często całkowicie eliminujące je z użytkowania rozbicie bądź porysowanie ekranu. aby być mądrym przed szkoda, najlepiej w dniu zakupu nowego aparatu, zaopatrzyć się też w pasujące do niego etui na telefon. Na stronie etuo.pl wybór tych akcesoriów jest bardzo duży.W ofercie dostępne są między innymi pokrowce uniwersalne oraz - z drugiego bieguna estetycznego - brokatowe obudowy, w których gustują przede wszystkim nastolatki. Dużym zainteresowaniem cieszy się też etui drewniane, które nie tylko elegancko się prezentuje, ale jest też - co chyba najbardziej istotne - wyjątkowo wytrzymałe.

Zabezpiecz swój model LG K40

Każdy, kto szuka sprawdzonych patentów na ochronę ekranu dotykowego w smartfonie, z pewnością natknie się na produkt, jakim jest case gumowy. Jest to jeden z popularniejszych typów gadżetów w tej kategorii, a zarazem najbardziej skutecznych. Guma doskonale amortyzuje wstrząsy i wolno się zużywa. Zapobiega przedostawaniu się brudu do wewnątrz, więc chroni także istotne komponenty urządzenia. To oczywiście nie jedyny produkt zasługujący na rekomendację. Wśród propozycji dostępnych na etuo.pl wyróżniającymi się produktami są także osłonki silikonowe, pancerne case'y, etui książkowe i z klapką oraz obudowy z nadrukiem. Ci, którzy chcą mieć unikatowy gadżet, z pewnością chętnie skorzystają z możliwości samodzielnego zaprojektowania pokrowca.

LG K40 - specyfikacja

Telefon LG K40 to jeden z najnowszych modeli koreańskiego koncernu. Wprowadzony na rynek w pierwszym kwartale 2019 roku, już zdążył zjednać sobie sympatię wielu użytkowników dzięki swej funkcjonalności, nowoczesnemu wyglądowi i płynnej pracy. Pamięć wbudowana ma pojemność 32 GB, co pozwala na niekłopotliwe korzystanie z aplikacji oraz odbieranie i wysyłanie wiadomości graficznych i tekstowych, jak również przeglądanie stron internetowych. Zastosowano w nim system operacyjny Android. Bateria litowo-jonowa 3000 mAh umożliwia stosunkowo długie użytkowanie pomiędzy kolejnym ładowaniem.