CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Etui na telefon LG K41S

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Chroń swój LG K41S, używając etui na telefon

Estetyczny LG K41S charakteryzuje się nowoczesnym designem, który oparto na dużym wyświetlaczu o wąskich ramkach ekranowych. Aby uchronić konstrukcję telefonu przed uszkodzeniem na skutek nieszczęśliwego wypadku lub po prostu codziennego użytkowania, warto wyposażyć urządzenie w dedykowane etui na telefon. W naszym sklepie możesz wybrać case konkretnie do posiadanego przez Ciebie modelu. W zależności od Twoich indywidualnych preferencji obudowa na telefon może zawierać klapkę lub dodatkowe wzmocnienia. Decydujesz także o wyglądzie etui na telefon – jego kolorze oraz wzorze. Udostępniamy nawet zaawansowany kreator, w którym możesz zaprojektować case o własnym wzorze.

Jaki case wybrać do LG K41S?

Wybór etui na telefon warto dokładnie przemyśleć. Przede wszystkim zastanówmy się, jakimi cechami ma charakteryzować się nasz case. Jeżeli priorytetem jest dla nas wygląd, najlepsza będzie silikonowa obudowa na telefon, na którą można nadrukować dowolny wzór. Jeśli jednak interesuje nas także wytrzymałość etui na telefon, możemy wybrać case pancerny. Posiada on wzmacniane boki z TPU, które dodatkowo amortyzują upadki smartfona. Osoby, które nie chcą zakładać szkła na ekran telefonu, powinny rozważyć zakup etui na telefon z klapką. Taki case może zawierać przegródki na dokumenty, dlatego można nosić go zamiast portfela. Trwała obudowa na telefon to również ta drewniana, którą dodatkowo można ozdobić estetycznym grawerem.

Opis modelu LG K41S

Budżetowy smartfon LG K41S stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się funkcjonalnym telefonem w przystępnej cenie. Posiada 6,5-calowy wyświetlacz i baterię 4000 mAh. Pamięć wbudowana smartfona wynosi 32 GB, jednak w razie potrzeby możemy rozszerzyć ją przez zewnętrzną kartę pamięci do 2 TB. Telefon pracuje w oparciu o procesor 2 GHz wspierany przez 3 GB RAM. Do dyspozycji użytkowników pozostaje również poczwórny tylny aparat fotograficzny z głównym obiektywem 13 Mpx. Z przodu urządzenia znajduje się aparat do selfie 8 Mpx. Ponieważ smartfon posiada NFC, możemy płacić nim zbliżeniowo.