CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Etui na telefon LG K51S

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Dopasuj ochronne etui na telefon LG K51S

Każdy odpowiedzialny właściciel sprzętu elektronicznego wie, że nowy smartfon wiąże się z zakupem nowego etui na telefon. Czy nam się to podoba, czy też nie – współczesne telefony są podatne na uszkodzenia. Wynika to z ich coraz większej powierzchni ekranowej oraz lekkiej konstrukcji. Przed pęknięciem wyświetlacza, obtłuczeniem narożników obudowy, porysowaniami i innym uszkodzeniami naszego smartfona mogą uchronić jedynie dobrze dopasowany case oraz szkło ochronne. Na szczęście dodatkowa obudowa na telefon nie wiąże się z popsuciem estetyki urządzenia. Wręcz przeciwnie – może stanowić dodatkową ozdobę. W tym celu tworzone są różnorodne obudowy dostępne w wielu wzorach oraz kolorach.

Idealna obudowa na Twój LG K51S

Najpopularniejsze ochronne etui na telefon to klasyczne plecki na tył obudowy. Zwykle wykonane są z sylikonu, plastiku lub też innego, wytrzymałego i elastycznego tworzywa sztucznego. To najprostsza forma ochrony, daje jednak najszersze możliwości pod względem designu. Case możemy nabyć także w tzw. wersji książkowej, czyli z dodatkową klapką zamykaną na klips magnetyczny. Dzięki temu rozwiązaniu chroniony jest również wyświetlacz urządzenia, w trakcie gdy nie jest ono używane. Dla najbardziej wymagających właścicieli smartfonów powstały za to specjalne etui na telefon pancerne. Ich konstrukcja bazuje na wytrzymałym materiale TPU, posiadają dodatkowo wzmacniane narożniki, dzięki czemu mogą zamortyzować każdy upadek lub uderzenie.

Poznaj cechy smartfona LG K51S

6,5-calowy LG K51S to estetyczny i funkcjonalny telefon w przystępnej cenie. Posiada czteroobiektywowy tylny aparat fotograficzny, dlatego możemy za jego pomocą wykonywać naprawdę ładne zdjęcia. Przedni aparat wyposażono w matrycę o wielkości 13 Mpx. Może z powodzeniem służyć zarówno do autoportretów, jak i prowadzenia rozmów wideo. Smartfon udostępnia sporą pamięć wbudowaną 64 GB, a także odczytuje karty pamięci do 2 TB. Oznacza to, że możemy magazynować na nim bardzo duże ilości danych, np. zdjęć oraz filmów. Bateria 4000 mAh gwarantuje przyzwoity czas pracy urządzenia. Łączność NFC umożliwia podpięcie wirtualnej karty bankowej.