Etui na telefon LG K61

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Wybierz idealny case lub etui na telefon LG K61

Aby nowy smartfon jak najdłużej prezentował się tak samo jak w dniu zakupu, należy wyposażyć go w stosowne etui na telefon. Case dopasowujemy nie tylko do modelu smartfona, ale również do naszego trybu życia i preferencji estetycznych. Najwięcej osób sięga po etui na telefon w postaci klasycznych, silikonowych plecków na tył urządzenia. Wzmożoną ochronę gwarantuje jednak obudowa na telefon z klapką, która dodatkowo osłania wyświetlacz. Dzięki temu ekran nie będzie ulegać porysowaniu podczas noszenia np. w torebce razem z kluczami. Największą ochronę smartfona osiągniemy wyposażając go w szkło ochronne na wyświetlacz i pancerne etui na telefon.

Jaki wariant etui na telefon LG K61 wybrać?

To nieprawda, że smartfon w etui na telefon wygląda gorzej. Właściwie jest wręcz odwrotnie, ponieważ aktualnie na rynku mamy dostęp do szerokiej gamy case’ów o różnorodnych wzorach. W zależności od Twoich preferencji obudowa na telefon może mieć minimalistyczny lub rozbudowany wzór. Co więcej, możesz wybrać gotowy motyw lub też zaprojektować własny w udostępnionym przez nas kreatorze etui na telefon. Nawet pancerny case występuje w wielu atrakcyjnych wizualnie wariantach, które możesz dopasować do swojego gustu oraz zainteresowań. Najważniejsza zaleta etui na telefon to jednak fakt, że po jego zużyciu zawsze możesz wymienić je na nowe.

Czym wyróżnia się LG K61?

LG K61 to najdroższy, a zarazem najwydajniejszy reprezentant smartfonów LG z budżetowej serii K. Jego 6,5-calowy wyświetlacz FHD+ gwarantuje bardzo dobrą jakość obrazu, dzięki czemu nadaje się na przykład do oglądania filmów w podróży. Posiada procesor Octa-Core o mocy obliczeniowej 2.3 GHZ wspierany przez 4 GB pamięci RAM, co pozwala na płynną i bezproblemową obsługę aplikacji. Warto zwrócić uwagę także na możliwości fotograficzne smartfona. Tylny aparat posiada cztery obiektywy, z czego główny dysponuje matrycą o wielkości 48 Mpx. Smartfon jest dostępny w trzech estetycznych wersjach kolorystycznych: białej, niebieskiej oraz srebrnej.